Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Hana Malá, Hana Kišová: Cvičíme, posilujeme a hrajeme si s dětmi

Knihy

Hana Malá, Hana Kišová: Cvičíme, posilujeme a hrajeme si s dětmi

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Kniha zkušených lektorek pohybové výchovy je obohacující především pro rodiče dětí od kojeneckého do batolecího věku. Nabízí detailní a bohatě ilustrované návody k posilovacím, uvolňovacím a protahovacím cvičením a hrátkám s malými dětmi. Do hry se mohou zapojit i starší sourozenci. Mezi herní a cvičební ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Cvičíme, posilujeme a h..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hana Malá, Hana Kišová: Cvičíme, posilujeme a hrajeme si s dětmi koupíte i tady

Specifikace Hana Malá, Hana Kišová: Cvičíme, posilujeme a hrajeme si s dětmi

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 57 Kč

Kniha zkušených lektorek pohybové výchovy je obohacující především pro rodiče dětí od kojeneckého do batolecího věku. Nabízí detailní a bohatě ilustrované návody k posilovacím, uvolňovacím a protahova ... a dál?

Produkt Hana Malá, Hana Kišová: Cvičíme, posilujeme a hrajeme si s dětmi

Hana Malá, Hana Kišová: Cvičíme, posilujeme a hrajeme si s dětmi - parametry

Název produktu: Hana Malá, Hana Kišová: Cvičíme, posilujeme a hrajeme si s dětmi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 57 Kč
Maximální cena: 135 Kč
Ušetríte až: 78 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Kniha zkušených lektorek pohybové výchovy je obohacující především pro rodiče dětí od kojeneckého do batolecího věku. Nabízí detailní a bohatě ilustrované návody k posilovacím, uvolňovacím a protahovacím cvičením a hrátkám s malými dětmi. Do hry se mohou zapojit i starší sourozenci. Mezi herní a cvičební náměty jsou zařazeny také aktivity s overballem. Autorky se rovněž zaměřují na správnou manipulaci s dítětem s ohledem na jeho motorický vývoj a pohybové dovednosti. Inspirujte se k domácímu cvičení, posilněte i uvolněte svoje tělo a užijte si radost z pohybu se svým děťátkem. Z obsahu: Úvod Období po porodu Jak pracovat s knihou? Posilujeme naše tělo s dítětem - dítě sedí a leze Paže Lýtka Lýtka, stehna Rovnováha, hýžďové a hluboké zádové svaly Stehna Hýždě, stehna Břicho, hýždě, stehna Přímé břišní svaly Šikmé břišní svaly Šikmé břišní svaly a hluboké zádové svaly Hrajeme si Paže, prsní svaly Paže, stehna Přímé břišní svaly Hýždě Stehna, hýždě Stehna Hrajeme si společně s malým míčem (overball) Posilujeme s malým míčem (overball) Paže Pas Pas, stehna Ruce, břicho Stehna, hýždě a hluboké svaly celého těla Zadní strana stehen, břicho Hýždě, vnitřní strana stehen Ruce, lýtka, stehna, břicho, zadeček Hýždě Stehna, hýždě Protahovací a uvolňovací cviky Uvolnění krční páteře Protažení prsních svalů Uvolnění beder Protažení hýždí Protažení zad jako celku Protažení a masáž zad O autorkách: Hana Kišová (1973) Dětská sestra s praxí na novorozenecké JIP FN Brno a v ambulanci praktického lékaře pro děti a dorost, nyní na mateřské dovolené, matka tří dcer a úspěšná autorka knih Říkadla a jednoduchá cvičení – pro děti od kojeneckého věku (Grada 2010) a Hrátky s batolátky (Portál 2010). Jako certifikovaná lektorka pro pohybové hry s kojenci a batolaty se již několik let aktivně věnuje cvičení rodičů s dětmi od kojeneckého věku. Ve svých kroužcích Ma-Mi klubu Hanky Kišové v Brně využívá ke hrátkám moderních a netradičních pomůcek (gymball, overball, padák, stuhy, obruče, šátky apod.). Cvičení vždy doprovází rytmickými říkadly nebo básničkami z vlastní tvorby. Tato aktivita i její vlastní děti ji inspirují při její tvůrčí činnosti a motivují k předávání zkušeností prostřednictvím knih lektorům i rodičům. Kontakt: cvicimesdetmi@seznam.cz, www.mimino-batole.cz. Bc. Hana Malá (1972) Působí jako samostatná fyzioterapeutka. Po bakalářském studiu fyzioterapie na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně se věnovala řadu let ambulantní praxi. S nástupem mateřských povinností a péčí o (dnes již devítiletá) dvojčata se aktivně zapojila do činnosti Centra rodinných aktivit v Brně. Vede zde pravidelná cvičení pro maminky s dětmi od šesti měsíců do dvou let. Studium pedagogického minima na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity Brno zakončila závěrečnou prací Metodika cvičení rodičů s dětmi do jednoho roku. Jako laktační poradkyně již osmým rokem připravuje také vzdělávací semináře pro své kolegyně. Ve vyhledávaných kurzech předporodní přípravy se věnuje cvi


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.