Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Hana Klčová, Petr Sodomka: Informační systémy v podnikové praxi

Knihy naučná literatura

Hana Klčová, Petr Sodomka: Informační systémy v podnikové praxi

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Informační systémy v podnikové praxi - Petr Sodomka;Hana Klčová. Potřebujete ke studiu knihu, v níž by byly odpovědi na otázky týkající se budování a provozu informačního systému? Nebo jste ve své společnosti odpovědní za výběr podnikových aplikací a jejich dodavatelů? Zkušení pedagogové vám v této ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89126
skladem

Jaké má kniha
Informační systémy v po..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hana Klčová, Petr Sodomka: Informační systémy v podnikové praxi koupíte i tady

Specifikace Hana Klčová, Petr Sodomka: Informační systémy v podnikové praxi

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 347 Kč

Tato publikace je určena především pro zájemce z řad firem a organizací. Odpovídá na otázky řízení výroby a dodavatelských řetězců i řízení vztahu se zákazníky. ... a dál?

Produkt Hana Klčová, Petr Sodomka: Informační systémy v podnikové praxi

Hana Klčová, Petr Sodomka: Informační systémy v podnikové praxi - parametry

Název produktu: Hana Klčová, Petr Sodomka: Informační systémy v podnikové praxi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 347 Kč
Maximální cena: 472 Kč
Ušetríte až: 125 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Informační systémy v podnikové praxi - Petr Sodomka;Hana Klčová. Potřebujete ke studiu knihu, v níž by byly odpovědi na otázky týkající se budování a provozu informačního systému? Nebo jste ve své společnosti odpovědní za výběr podnikových aplikací a jejich dodavatelů? Zkušení pedagogové vám v této metodicky brilantně koncipované monografii poradí vše, co budete k práci potřebovat. Autoři se v knize zabývají nejen teoretickými principy vytváření a řízení podnikových informačních systémů, ale také praktickými projekty a jejich přínosy v konkrétních organizacích. Publikace je protkána množstvím příkladů a případových studií ze známých společností, například Austin Detonator, Karlovarská Becherovka, Fuji Koyo Czech, Otavské strojírny, Imtradex, Česká spořitelna, Rodinný pivovar Bernard nebo SIKO Koupelny. Ve druhém, aktualizovaném a rozšířeném vydání autoři navíc připravili novinky z oblastí plánování a řízení výroby a logistiky, řízení majetku, údržby, lidských zdrojů, integrace podnikových aplikací a mnoha dalších. Publikace také přináší aktuální výsledky výzkumů českého trhu s informačními systémy a technologiemi. V knize naleznete mimo jiné tato témata: - Plánování a řízení podnikových zdrojů - ERP a ekonomické systémy pro malé a střední podniky - Plánování a řízení výroby, logistiky a dodavatelského řetězce - Řízení vztahů se zákazníky a dodavateli - Manažerské informační systémy - Integrace podnikových aplikací Přehledná, strukturovaná a praktická kniha, kterou stojí za to mít v odborné části své knihovny. (Jiří Hejduk, IDS Scheer ČR) V celé knize naleznete mnoho případových studií, které doporučuji k přečtení a jež mohou posloužit k diskuzi o úspěšnosti či neúspěšnosti projektu. (Petr Koptík, Minerva Česká republika) Kniha je psána se zdravým nadhledem lidí, kteří jsou v neustálém kontaktu s dodavateli IS/ICT i jejich zákazníky, a vychází tak z ověřených zkušeností obou těchto skupin. (Stanislav Sýkora, Asseco Solutions ČR) Případová studie společnosti Imtradex byla oceněna odbornou porotou měsíčníku CIO Business World jako „Nejlepší případová studie roku 2010 v oboru Výroba a průmysl“. O autorech: doc. Ing. Petr Sodomka, Ph.D., MBA, je spoluzakladatelem a předsedou Centra pro výzkum informačních systémů – odborné sekce České společnosti pro systémovou integraci a jednatelem poradenské společnosti CVIS Consulting. V letech 2006 až 2010 získal za svou přednáškovou a publikační činnost ocenění Microsoft Most Valuable Professional. Ing. Hana Klčová, Ph.D., je spoluzakladatelkou Centra pro výzkum informačních systémů – odborné sekce České společnosti pro systémovou integraci a šéfredaktorkou portálu CVIS.CZ. V roce 2009 získala za svou přednáškovou a publikační činnost ocenění Microsoft Most Valuable Professional. Publikace: Informační systémy v podnikové praxi - Petr Sodomka;Hana Klčová. Autor: Klčová Hana, Sodomka Petr; Tato publikace je určena především pro zájemce z řad firem a organizací. Odpovídá na otázky řízení výroby a dodava


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.