Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Hana Justová: Wir wiederholen fürs Abitur

Učebnice/Odborná literatura

Hana Justová: Wir wiederholen fürs Abitur

Hodnocení: 1x
  • 4

Tato příručka je určena především studentům středních škol, kteří se připravují na ústní maturitní zkoušku z německého jazyka. Doplňuje soubor učebnic „Deutschsprachige Länder“ a „Wir üben deutsche Grammatik“ o konverzační část obsahující 18 témat probíraných během čtyřletého studia. Výchozí texty zahrnují slovní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Hana Justová: Wir wiederholen fürs Abitur

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 126 Kč

Príručka je určená najmä študentom SŠ, ktorí sa pripravujú na maturitnú skúšku. Dopĺňa súbor učebníc DEUTSCHSPRACHIGE LÄNDER a WIR ÜBEN DEUTSCHE GRAMMATIK o konverzačnú časť s témami preberanými počas ... a dál?

Produkt Hana Justová: Wir wiederholen fürs Abitur

Hana Justová: Wir wiederholen fürs Abitur - parametry

Název produktu: Hana Justová: Wir wiederholen fürs Abitur
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 126 Kč
Maximální cena: 146 Kč
Ušetríte až: 20 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tato příručka je určena především studentům středních škol, kteří se připravují na ústní maturitní zkoušku z německého jazyka. Doplňuje soubor učebnic „Deutschsprachige Länder“ a „Wir üben deutsche Grammatik“ o konverzační část obsahující 18 témat probíraných během čtyřletého studia. Výchozí texty zahrnují slovní zásobu, kterou by žáci měli k danému tématu zvládat. Otázky k textu mohou sloužit jednak jako stručná osnova při opakování tématu, jednak mohou být využity při aktivní práci s textem v hodinách výuky. Jednotlivé úkoly jsou převážně dílčími otázkami k maturiním tématům. Wir wiederholen fürs Abitur - Hana Justová. Príručka je určená najmä študentom SŠ, ktorí sa pripravujú na maturitnú skúšku. Dopĺňa súbor učebníc DEUTSCHSPRACHIGE LÄNDER a WIR ÜBEN DEUTSCHE GRAMMATIK o konverzačnú časť s témami preberanými počas štúdia. Texty zahŕňajú potrebnú slovnú zásobu. Vhodná aj ako príprava na prijímacie skúšky na vysoké školy. Wir wiederholen fürs Abitur - Hana Justová od nakladatelství v kategorii Knihy | | | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Tento titul nájdete v našej ponuke aj v kolekcii za skvelú cenu. Táto príručka je určená predovšetkým pre študentov stredných škôl, ktorí sa pripravujú na ústnu maturitnú skúšku z nemeckého jazyka. Východiskové texty zahŕňajú slovnú zásobu, ktorú by študenti mali k danej téme ovládať. Otázky k texeu môžu slúžiť jadnak ako stručná osnova pri opakovaní témy, jednak sa môžu využiť na hodinách vyučovania. Upravené podľa nových pravidiel nemeckého pravopisu.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.