Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Hana Hrdličková: Český jazyk 8 - Máme rádi češtinu

Učebnice/Odborná literatura

Hana Hrdličková: Český jazyk 8 - Máme rádi češtinu

Hodnocení: 1x
  • 4

Zjednodušená a upravená varianta stávající učebnice Český jazyk 8, I. díl. Její obsah byl zestručněn, zpřehledněn a změnila se i struktura textu. Ve výkladu a ve shrnutích byly odstraněny původní vynechávky – text učebnice nyní obsahuje všechny potřebné informace v úplné podobě. K této učebnici náleží Český jazyk 8 – ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78614
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hana Hrdličková: Český jazyk 8 - Máme rádi češtinu koupíte i tady

Specifikace Hana Hrdličková: Český jazyk 8 - Máme rádi češtinu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 62 Kč

Zjednodušená a upravená varianta stávající učebnice Český jazyk 8, I. díl. Její obsah byl zestručněn, zpřehledněn a změnila se i struktura textu. Ve výkladu a ve shrnutích byly odstraněny původní vyn ... a dál?

Produkt Hana Hrdličková: Český jazyk 8 - Máme rádi češtinu

Hana Hrdličková: Český jazyk 8 - Máme rádi češtinu - parametry

Název produktu: Hana Hrdličková: Český jazyk 8 - Máme rádi češtinu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 62 Kč
Maximální cena: 89 Kč
Ušetríte až: 27 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zjednodušená a upravená varianta stávající učebnice Český jazyk 8, I. díl. Její obsah byl zestručněn, zpřehledněn a změnila se i struktura textu. Ve výkladu a ve shrnutích byly odstraněny původní vynechávky – text učebnice nyní obsahuje všechny potřebné informace v úplné podobě. K této učebnici náleží Český jazyk 8 – Komunikační a slohová výchova, Český jazyk 8 – Pracovní sešit a spolu s Klíčem . Učebnice Český jazyk 8, 1. díl - Učivo o jazyce ALTER je součástí upravené řady učebnic českého jazyka Máme rádi češtinu pro 2. stupeň ZŠ a příslušné ročníky víceletých gymnázií. Tato učebnice byla upravena tak, aby odpovídala nejenom RVP ZV, ale také návrhu osnov MŠMT. Prohlubuje poznatky žáků o skladbě, obohacování slovní zásoby, tvarosloví a o živém jazyce. Autorem úvodních textů je spisovatel Ivan Klíma. Učebnice poskytuje zásobu úkolů a cvičení určených pro samostatnou práci žáků (individiální i skupinovou), umožňuje osvojovat si strategii učení, tedy nikoliv jen hotové poznatky, ale cestu, kterou k nim lze pozorováním, srovnáváním, zobecňováním a vyvozováním závěrů dojít. Český jazyk 8 - Máme rádi češtinu - Hrdličková H., Klíma I. a kolektiv. Český jazyk 8 - Máme rádi češtinu - Hrdličková H., Klíma I. a kolektiv od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.