Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Hana Hájková: Hlubiny přítomnosti - Ztracené souvislosti

Knihy naučná literatura

Hana Hájková: Hlubiny přítomnosti - Ztracené souvislosti

Hodnocení: 1x
  • 4

Hlubiny přítomnosti - Ztracené souvislosti - Hana Hájková. Rozšiřujte kolem sebe lásku a svoji mravní čistotu. Takové poselství vysílá knížka Hany Hájkové s názvem Hlubiny přítomnosti. Propojuje v ní čtyři živly – zemi, vodu, oheň, vzduch – s individuálním lidským životem, jehož přítomnost souzní s minulostí i s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hana Hájková: Hlubiny přítomnosti - Ztracené souvislosti koupíte i tady

Specifikace Hana Hájková: Hlubiny přítomnosti - Ztracené souvislosti

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 136 Kč

Rozšiřujte kolem sebe lásku a svoji mravní čistotu. Takové poselství vysílá knížka Hany Hájkové s názvem Hlubiny přítomnosti. Propojuje v ní čtyři živly zemi, vodu, oheň, vzduch s individuálním lidským životem, jehož přítomnost souzní s minulostí i s budoucností. V rámci této souvztažnosti upozorňuje nejen na zodpovědnost každé lidské bytosti k životu jako takovému, ale zdůrazňuje rovněž význam vzájemného prolínání přírodního a lidského elementu i to, jak důležité jsou pro smysluplný život člověka hodnoty » ... a dál?

Produkt Hana Hájková: Hlubiny přítomnosti - Ztracené souvislosti

Hana Hájková: Hlubiny přítomnosti - Ztracené souvislosti - parametry

Název produktu: Hana Hájková: Hlubiny přítomnosti - Ztracené souvislosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 136 Kč
Maximální cena: 220 Kč
Ušetríte až: 84 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hlubiny přítomnosti - Ztracené souvislosti - Hana Hájková. Rozšiřujte kolem sebe lásku a svoji mravní čistotu. Takové poselství vysílá knížka Hany Hájkové s názvem Hlubiny přítomnosti. Propojuje v ní čtyři živly – zemi, vodu, oheň, vzduch – s individuálním lidským životem, jehož přítomnost souzní s minulostí i s budoucností. V rámci této souvztažnosti upozorňuje nejen na zodpovědnost každé lidské bytosti k životu jako takovému, ale zdůrazňuje rovněž význam vzájemného prolínání přírodního a lidského elementu i to, jak důležité jsou pro smysluplný život člověka hodnoty empatie jednoho k druhému, citovosti směřované i do nadreálného světa a obemykající kromě lidského života též další druhy, a to jak ze zvířecí, tak rostlinné sféry. Staví lásku proti nadřazenosti, součinnost proti sobectví, niternou bohatost proti banální povrchnosti, přemýšlení o významech a symbolech proti intelektuální prázdnotě a citové vyprahlosti. Hlubiny přítomnosti - Ztracené souvislosti - Hana Hájková od nakladatelství v kategorii | Rozvoj osobnosti za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.