MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Hana Fifková: Erotické představy žen

Próza - beletrie

Hana Fifková: Erotické představy žen

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788020422231

Publikace: Bude vaše dítě vrah? - Cyril Valšík. Další kniha autora úspěšné "beletrie faktu" Váš kluk - prostitut? Po pozoruhodném zmapování světa mladistvých prostitutů se zkušený publicista, scénárista a režisér Cyril Valšík ve své nové „beletrii faktu“ pokouší najít odpovědi na otázku, jak se z obyčejného ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85948

Jaké má kniha
Erotické představy žen
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Hana Fifková: Erotické představy žen

Specifikace Hana Fifková: Erotické představy žen

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 195 Kč

Bude vaše dítě vrah? - Valšík Cyril Po pozoruhodném zmapování světa mladistvých prostitutů se zkušený publicista, scenárista a režisér Cyril Valšík ve své nové „beletrii faktu“ pokouší najít odpovědi na otázku, jak se z obyčejného normálního dítěte, kluka či dívky, může stát vrah. V knize sledujeme osudy několika mladých lidí, kteří se zdánlivě bez motivu uchylují k zabíjení svých blízkých i cizích lidí. Spojnicí jednotlivých příběhů je postava Rolanda, který se po předčasné smrti své matky dostává do dětského » ... a dál?

Produkt Hana Fifková: Erotické představy žen

Hana Fifková: Erotické představy žen - parametry

Název produktu: Hana Fifková: Erotické představy žen
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 195 Kč
Maximální cena: 223 Kč
Ušetríte až: 28 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Bude vaše dítě vrah? - Cyril Valšík. Další kniha autora úspěšné "beletrie faktu" Váš kluk - prostitut? Po pozoruhodném zmapování světa mladistvých prostitutů se zkušený publicista, scénárista a režisér Cyril Valšík ve své nové „beletrii faktu“ pokouší najít odpovědi na otázku, jak se z obyčejného normálního dítěte, kluka či dívky, může stát vrah. V knize sledujeme osudy několika mladých lidí, kteří se zdánlivě bez motivu uchylují k zabíjení svých blízkých i cizích lidí. Spojnicí jednotlivých příběhů je postava Rolanda, který se po předčasné smrti své matky dostává do dětského domova, kde ho konfrontace se starším násilnickým chovancem poprvé přiměje k pokusu o zabití jiného člověka. Události nabírají spád, když se Roland v reakci na ponížení od rodičů své dívky rozhodne stát nájemným vrahem… Publikace: Bude vaše dítě vrah? - Cyril Valšík. Mladá fronta - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná s přebalem lesklá - 220 str. - ISBN: 978-80-204-2223-1 - Kniha Cyril ValšíkMladá fronta 2010Kniha, čeština, 220 stran Autor knihy Cyril Valšík, Vydavatelstvo Mladá fronta


Přidat recenzi pro Hana Fifková: Erotické představy žen

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.