Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Hana Danihelková, Radek Malý: Člověk a jeho svět 3

Učebnice/Odborná literatura

Hana Danihelková, Radek Malý: Člověk a jeho svět 3

Hodnocení: 1x
  • 4

Tým autorů ukončuje práce na inovativních učebnicích pro 1. vzdělávací období pro obor Člověk a jeho svět. První tři ročníky připravujeme k vydání na září 2007. Tituly zachovávají vše originální z původních učebnic prvouky Prodosu, ale zároveň prakticky naplňují pojetí moderní učebnice dle RVP. Vzniknou tak ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hana Danihelková, Radek Malý: Člověk a jeho svět 3 koupíte i tady

Specifikace Hana Danihelková, Radek Malý: Člověk a jeho svět 3

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 39 Kč

Učebnice Člověk a jeho svět 3 náleží do souboru učebnic Člověk a jeho svět, pokrývajícího na prvním stupni požadavky stejnojmenného vzdělávacího oboru vymezeného v RVP ZV. Tituly kompletu zachovávají ... a dál?

Produkt Hana Danihelková, Radek Malý: Člověk a jeho svět 3

Hana Danihelková, Radek Malý: Člověk a jeho svět 3 - parametry

Název produktu: Hana Danihelková, Radek Malý: Člověk a jeho svět 3
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 39 Kč
Maximální cena: 108 Kč
Ušetríte až: 69 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tým autorů ukončuje práce na inovativních učebnicích pro 1. vzdělávací období pro obor Člověk a jeho svět. První tři ročníky připravujeme k vydání na září 2007. Tituly zachovávají vše originální z původních učebnic prvouky Prodosu, ale zároveň prakticky naplňují pojetí moderní učebnice dle RVP. Vzniknou tak publikace, které Vám v mnoha směrech nebudou neznámé, jejich jednotlivé části však budou cele prakticky zaměřeny k osvojování očekávaných výstupů a pomohou Vám u dětí co nejlépe rozvíjet klíčové kompetence dle požadavků RVP. Na školní rok 2007/2008 se pro Vás aktuálně redakčně připravují hned první tři ročníky, tedy kompletní učební materiály pro celé první období tohoto vzdělávacího oboru. Budete je mít k dispozici v dostatečném časovém předstihu, abyste se s nimi stihli důkladně seznámit. První dva ročníky budou mít osvědčenou podobu tzv. pracovní učebnice, děti budou tvůrčím způsobem zasahovat přímo do nich. Třetí ročník pak využije širších edukačních schopností dětí a nabídne jim již plnocennou knižní publikaci s pracovním sešitem. Materiály pro každý ročník doplní samostatná metodická příručka, která odráží nejsoučasnější požadavky na vzdělávání dle RVP. Najdete v ní podpůrný materiál ve formě konkrétních metodických poznámek, praktických postřehů, komentářů, námětů, odkazů atp. Především však celý komplet materiálů vzniká v těsném autorském propojení s přípravou jedinečného Průvodce výukou dle RVP na 1. stupni ZŠ pro 1. stupeň základního vzdělávání (1.–5. ročník). Průvodce na učebnicích edice Modrá řada zpracovaných dle požadavků RVP prakticky předvádí možnosti konkrétní výuky s podrobným zaměřením na každý vzdělávací obor (včetně námětů k jejich integraci), zaměřuje se na naplňování jednotlivých očekávaných výstupů s přehledným vyznačením mezioborových souvislostí, na rozvoj klíčových kompetencí a naplnění průřezových témat. Všechny návrhy, jak dosahovat očekávaných výstupů, ale i kompletně zpracované podklady pro projekty pro průřezová témata lze přímo použít ve výuce.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.