Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Hana Bohušová: Harmonizace účetnictví a aplikace IAS/IFRS

Učebnice/Odborná literatura

Hana Bohušová: Harmonizace účetnictví a aplikace IAS/IFRS

Hodnocení: 1x
  • 4

Předmětem publikace jsou všeobecně uznávané účetní principy, základní účetní kategorie a podmínky jejich uznatelnosti z pohledu Mezinárodních účetních standardů a dále přístupy k sestavování finančních výkazů malých a středních podniků. Velká pozornost je věnována základní filozofii mezinárodního účetního ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83819

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Hana Bohušová: Harmonizace účetnictví a aplikace IAS/IFRS

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 336 Kč

Publikace: Harmonizace účetnictví a aplikace IAS/IFRS - Vybrané IAS/IFRS v podmínkách českých podniků - Bohušová Hana. Publikace: Harmonizace účetnictví a aplikace IAS/IFRS - Vybrané IAS/IFRS v podmínkách českých podniků - Bohušová Hana. ... a dál?

Produkt Hana Bohušová: Harmonizace účetnictví a aplikace IAS/IFRS

Hana Bohušová: Harmonizace účetnictví a aplikace IAS/IFRS - parametry

Název produktu: Hana Bohušová: Harmonizace účetnictví a aplikace IAS/IFRS
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 336 Kč
Maximální cena: 413 Kč
Ušetríte až: 77 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Předmětem publikace jsou všeobecně uznávané účetní principy, základní účetní kategorie a podmínky jejich uznatelnosti z pohledu Mezinárodních účetních standardů a dále přístupy k sestavování finančních výkazů malých a středních podniků. Velká pozornost je věnována základní filozofii mezinárodního účetního výkaznictví, která je představována Koncepčním rámcem. V dalších částech se již publikace zaměřuje na konkrétní IAS a IFRS. Jedná se především o oceňování, zachycování a vykazování dlouhodobého majetku včetně majetku pořízeného formou leasingu, dále zásoby, výnosy, rezervy, daně z příjmů, zaměstnanecké požitky, dotace apod. Významné odlišnosti od české právní úpravy jsou demonstrovány prostřednictvím celé řady názorných příkladů. Samostatná část je věnována vysoce aktuální problematice – harmonizaci účetního výkaznictví malých a středních podniků (SME). Publikace: Harmonizace účetnictví a aplikace IAS/IFRS - Vybrané IAS/IFRS v podmínkách českých podniků - Bohušová Hana. Publikace: Harmonizace účetnictví a aplikace IAS/IFRS - Vybrané IAS/IFRS v podmínkách českých podniků - Bohušová Hana. Harmonizace účenic..IAS/IFRS - Vybrané IAS/IFRS v podmínkách českých podniků - ASPI - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu l Hana BohušováVybrané IAS/IFRS v podmínkách českých podnikůASPI 2008Kniha, čeština, 308 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.