Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Hammudah Abd al-‘Átí: Zaostřeno na islám

Knihy

Hammudah Abd al-‘Átí: Zaostřeno na islám

Hodnocení: 1x
  • 4

Zaostřeno na islám - Hammudah Abd al-‘Átí. Kniha je základní příručkou pro každého, kdo hledá informace o islámské víře a způsobu života. Je napsána s hlubokou znalostí dané problematiky a informace jsou doprovázeny četnými ukázkami z překladu Koránu a výroků proroka Muhammada. Nejprve přehledným způsobem objasní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Zaostřeno na islám
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hammudah Abd al-‘Átí: Zaostřeno na islám koupíte i tady

Specifikace Hammudah Abd al-‘Átí: Zaostřeno na islám

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 114 Kč

Kniha je základní příručkou pro každého, kdo hledá informace o islámské víře a způsobu života. Je napsána s hlubokou znalostí dané problematiky a informace jsou doprovázeny četnými ukázkami z překladu ... a dál?

Produkt Hammudah Abd al-‘Átí: Zaostřeno na islám

Hammudah Abd al-‘Átí: Zaostřeno na islám - parametry

Název produktu: Hammudah Abd al-‘Átí: Zaostřeno na islám
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 114 Kč
Maximální cena: 152 Kč
Ušetríte až: 38 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zaostřeno na islám - Hammudah Abd al-‘Átí. Kniha je základní příručkou pro každého, kdo hledá informace o islámské víře a způsobu života. Je napsána s hlubokou znalostí dané problematiky a informace jsou doprovázeny četnými ukázkami z překladu Koránu a výroků proroka Muhammada. Nejprve přehledným způsobem objasní islámský koncept Boha, význam islámu a základní články víry. Dále tu najdeme vysvětlení základních pojmů islámu, jako je víra, život, svoboda, rovnost, hřích, spravedlnost, mír, morálka a řada dalších. V další kapitole se seznámíme s aplikací víry, neboli s hlavními povinnostmi muslimů, jako je modlitba, půst, almužna a pouť do Mekky. Druhá část knihy s názvem "Aplikace islámu na každodenní život" pojednává mimo jiné o osobním životě muslima, rodinném životě podle islámu, a také o společenském, ekonomickém, politickém a mezinárodním životě. Velmi přínosnou je závěrečná kapitola, která se zaměřuje na hlavní stereotypy, tedy témata, která jsou především na západě špatně vnímána a chybně vysvětlována. Dozvíme se podrobně o správném významu slova džihád, o Ježíšovi, synu Marie, o polygamii, manželství a rozvodu a také o postavení ženy v islámu. Tři dodatky s názvy Korán a jeho moudrost, Muhammad - poslední prorok a Islámský kalendář uzavírají základní informace uvedené v knize. Zaostřeno na islám - Hammudah Abd al-‘Átí od nakladatelství v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.