Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Hajko a Hajková Operácie psa a mačky / Operace psa a kočky - Horst Schebitz, Wilhelm Brass

Knihy

Hajko a Hajková Operácie psa a mačky / Operace psa a kočky - Horst Schebitz, Wilhelm Brass

Hodnocení: 1x
  • 4

Základné dielo veterinárnej chirurgie malých zvierat, prakticky orientované vedecké dielo zostavené z najnovších skúseností a výskumov veterinárnych chirurgov celého sveta. V prvej, všeobecnej časti je podrobne rozvedená anestézia, opis chirurgického vybavenia a nástrojov, obväzového materiálu, punkcií a šijacích ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85627
doprava zdarma

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Hajko a Hajková Operácie psa a mačky / Operace psa a kočky - Horst Schebitz, Wilhelm Brass

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 2 470 Kč

Základné dielo veterinárnej chirurgie malých zvierat, prakticky orientované vedecké dielo zostavené z najnovších skúseností a výskumov veterinárnych chirurgov celého sveta. V prvej, všeobecnej časti je podrobne rozvedená anestézia, opis chirurgického vybavenia a nástrojov, obväzového materiálu, punkcií a šijacích postupov. V špeciálnej časti predstavuje publikácia všetky základné i špecifické operačné postupy, zákroky overené v klinickej praxi, pričom je väčšinou pre každú indikáciu uvedený postup aj v detailnom » ... a dál?

Produkt Hajko a Hajková Operácie psa a mačky / Operace psa a kočky - Horst Schebitz, Wilhelm Brass

Hajko a Hajková Operácie psa a mačky / Operace psa a kočky - Horst Schebitz, Wilhelm Brass - parametry

Název produktu: Hajko a Hajková Operácie psa a mačky / Operace psa a kočky - Horst Schebitz, Wilhelm Brass
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 2 470 Kč
Maximální cena: 2 470 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Základné dielo veterinárnej chirurgie malých zvierat, prakticky orientované vedecké dielo zostavené z najnovších skúseností a výskumov veterinárnych chirurgov celého sveta. V prvej, všeobecnej časti je podrobne rozvedená anestézia, opis chirurgického vybavenia a nástrojov, obväzového materiálu, punkcií a šijacích postupov. V špeciálnej časti predstavuje publikácia všetky základné i špecifické operačné postupy, zákroky overené v klinickej praxi, pričom je väčšinou pre každú indikáciu uvedený postup aj v detailnom obrazovom materiály. Nákresy a schémy zvýrazňujú didaktický efekt pre veterinára, vedú ho pri jeho úkonoch jasnou zreteľnosťou, ktorú v praxi oceňujú veterinári všetkých vyspelých krajín sveta. Text v slovenskom a českom jazyku. Obsah: 1. Chirurgické vybavení 2. Příprava k operaci 3. Punkce 4. Endoskopie a miniinvazívní chirurgie 5. Obvazy 6. Uzáver ryny 7. Osteosyntéza 8. Anestézia 9. Operace na hlavě 10. Krk 11. Hrudník 12. Brušná a panvová dutina 13. Chrbtica 14. Hrudní končetiny 15.

Pánevní končetiny 16. Artroskopia a miniinvazívne chirurgické zákroky Operácie psa a mačky / Operace psa a kočky - Horst Schebitz, Wilhelm Brass od authora Horst Schebitz, Wilhelm Brass a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.