Hagen Labyrint strom CatIt Design Senses 2.0

Hagen Labyrint strom CatIt Design Senses 2.0

od 526 Kč
Interaktivní hračka s elegantním designem, která zábavným a přirozeným způsobem povzbuzuje kočky k získání potravy. Krmivo nasypané v zásobníku vaše kočka získá hmatáním packami na labyrint, čímž při hře granule vypadávají do spodního zásobníku. Hračka povzbuzuje instinkty, kočka musí krmivo „vylovit“ pomocí tlapky. Základna je oproti předchůdci větší, takže nehrozí riziko převrácení. „Strom“ nabízí 3 obtížnosti pro „lovení“ krmiva. Krmení je…
eFitness.cz
Za dopravu 89 Kč Skladem
610 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Hagen Labyrint strom CatIt Design Senses 2.0
Výrobce: HAGEN
Minimální cena: 526 Kč
Maximální cena: 649 Kč
Ušetříte až: 123 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

  • Interaktivní hračka s elegantním designem, která zábavným a přirozeným způsobem povzbuzuje kočky k získání potravy.
  • Krmivo nasypané v zásobníku vaše kočka získá hmatáním packami na labyrint, čímž při hře granule vypadávají do spodního zásobníku.
  • Hračka povzbuzuje instinkty, kočka musí krmivo „vylovit“ pomocí tlapky.
  • Základna je oproti předchůdci větší, takže nehrozí riziko převrácení.
  • „Strom“ nabízí 3 obtížnosti pro „lovení“ krmiva.
  • Krmení je pro kočku zábavné a přirozené a zároveň snižuje přejídání.
Zábavný labyrint ke krmení a hraní. Lybyrint byl vylepšen užším horním otvorem a širší základnou pro větší stabilitu   Stimuluje přirozené lovecké chování kočky Krmivo nasypané v zásobníku vaše kočka získá hmatáním packami na labyrint, čímž při hře granule vypadávají do spodního zásobníku.   Nový a vylepšený design Úzký horní otvor zabraňuje snadný přístup k potravinám, širší základna pro lepší stabilitu.   Zásobník na granule    Propadlé granule jsou shromažďovány v zásobníku, aby se předešlo úniku.   3 stupně obtížnosti Labyrint lze nastavit na různé úrovně obtížnosti otáčením prostředního disku a nastavením velikosti otvorů. Pro zpestření můžete měnit i množství granulí, nebo měnit umístění labyrintu v kočičím teritoriu. Pomáhá i při obezitě koček.   Snadné mytí Labyrint je snadné rozebrat a umýt. Doporučujeme ruční mytí každé části, bez chemikálií nebo abrazivních roztoků.   Kompatibilní s celou řadou produktů Senses 2.0       Popis: Labyrint na granule HAGEN Catit Design Senses 2.0Labyrint na granule HAGEN Catit Design Senses 2.0 je krmná stanice a zábavná hračka v jednom: podorujte inteligenci a šikovnost Vaší kočky! Možnost nastavení 3 stupňů obtížností.Podrobnosti: Labyrint na granule HAGEN Catit Design Senses 2.0Labyrint na granule HAGEN Catit Design Senses 2.0 podporujte mentální a fyzické schopnosti Vaší kočky jednoduše při krmení. S inovační výrobkem Hagen Catit Design Senses oslovíte hned několik smyslů kočky najednou. T Vylepšená , zábavnější interaktivní hračka pro každou kočku.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.