Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Hachette Livre International Le Nouveau Taxi! 1 - Guide Pédagogique - Guy Capelle, Robert Menand

Knihy

Hachette Livre International Le Nouveau Taxi! 1 - Guide Pédagogique - Guy Capelle, Robert Menand

Hodnocení: 1x
  • 4

Le Nouveau TAXI !  A1 A2 B1 Třídílný soubor učebnic Le Nouveau Taxi! navazuje na osvědčené učebnice Taxi! . Zachovává stejnou strukturu: 1 lekce = 1 dvoustrana. Novinkou je CD-ROM vložený do učebnice. V učebnici jsou zařazeny nové autentické a aktualizované dokumenty, interaktivní dokumenty a autokorektivní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83703

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Hachette Livre International Le Nouveau Taxi! 1 - Guide Pédagogique - Guy Capelle, Robert Menand

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 626 Kč

Publikace: LE NOUVEAU TAXI 1 GUIDE PEDAGOGIQUE - CAPELLE, G.;MENAND, R.. Publikace: LE NOUVEAU TAXI 1 GUIDE PEDAGOGIQUE - CAPELLE, G.;MENAND, R.. ... a dál?

Produkt Hachette Livre International Le Nouveau Taxi! 1 - Guide Pédagogique - Guy Capelle, Robert Menand

Hachette Livre International Le Nouveau Taxi! 1 - Guide Pédagogique - Guy Capelle, Robert Menand - parametry

Název produktu: Hachette Livre International Le Nouveau Taxi! 1 - Guide Pédagogique - Guy Capelle, Robert Menand
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 626 Kč
Maximální cena: 645 Kč
Ušetríte až: 19 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Le Nouveau TAXI !  A1 A2 B1 Třídílný soubor učebnic Le Nouveau Taxi! navazuje na osvědčené učebnice Taxi! . Zachovává stejnou strukturu: 1 lekce = 1 dvoustrana. Novinkou je CD-ROM vložený do učebnice. V učebnici jsou zařazeny nové autentické a aktualizované dokumenty, interaktivní dokumenty a autokorektivní cvičení z mluvnice a slovní zásoby a 2 videa v každé Unité pro úrovně A1 a A2. Rovněž přináší více práce s mluvnicí v lekcích s návazností na závěrečný přehled mluvnice. Využívá také tématický slovníček pro procvičování slovní zásoby. Učebnice jsou určeny pro interaktivní výuku francouzštiny dospívajících studentů od 15 let (7090 vyučovacích hodin), přizpůsobený menšímu počtu hodin týdně (23 hod). Na rozdíl od jiných učebnic je odlehčený a při výuce je již po prvních lekcích znát pokrok .  Student má pocit snadného startu. Při výuce se rychle postupuje kupředu a studenti se nevracejí k předchozím lekcím. Po čtvrté lekci se doporučuje využít nahrávku video, která umožní studentům ověřit si znalosti a pokrok ve výuce. Učebnice odpovídá požadavkům na zkoušky DELF. (méthode de français. 1) třídílný kurz francouzštiny pro mládež a dospělé s jasnou strukturou a postupy pro začátečníky, s velmi bohatým jazykem - příručka pro učitele s metodickými pokyny, klíčem správných řešení, kopírovatelnými testy..., 1. díl Výhodná nabídka Le Nouveau Taxi! 1 - Guide Pédagogique - Guy Capelle, Robert Menand od Hachette Livre International v kategorii knihy > Učebnice, slovníky | Francouzština za cenu 653,00 Kč!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.