Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky pro ženy » Srovnání cen Gyno-pevaryl 150 mg 3 ks

Léky pro ženy

Gyno-pevaryl 150 mg 3 ks cena od 0 Kč

Gyno-pevaryl 150 mg 3 ks

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Příznaky kvasinkové infekce u žen: Ženy s akutní kvasinkovou infekcí pochvy trpí intenzivním svěděním až bolestí. Objevuje se zarudnutí pochvy a zevního genitálu. V závažnějších případech se objevuje otok, který může být natolik úporný, že žena obtížně močí a obtížně se pohybuje. Kvasinková infekce je rovněž ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Vždycky máte na vybranou

MENOFEM 90 tablet

MENOFEM 90 tablet

od 300 Kč

Candivac 30 tablet

Candivac 30 tablet

od 225 Kč

Gyno-pevaryl 150 mg 3 ks - parametry

Název produktu: Gyno-pevaryl 150 mg 3 ks
Výrobce: JANSSEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Příznaky kvasinkové infekce u žen: Ženy s akutní kvasinkovou infekcí pochvy trpí intenzivním svěděním až bolestí. Objevuje se zarudnutí pochvy a zevního genitálu. V závažnějších případech se objevuje otok, který může být natolik úporný, že žena obtížně močí a obtížně se pohybuje. Kvasinková infekce je rovněž provázena výtokem z pochvy. Výtok je bělavý, hrudkovitý a je bez zápachu. Mezi nejčastější příčiny akutního onemocnění patří: užívání antibiotik, cukrovka, těhotenství, kombinovaná hormonální antikoncepce, nevhodné těsné a neprodyšné oblečení, přehnaná hygiena, nadměrné požívání sladkostí, koupel v nečisté vodě, sexuální praktiky, u nichž dochází k poranění rodidel, orální a rektální styk, apod. K předcházení návratu obtíží je zapotřebí se vyvarovat uvedených příčin, dodržovat zásady správné hygieny, vhodného oblečení a zdravého sexu.   Příznaky zánětu předkožky žaludu u mužů: Hustý, bělavý výtok provázený zarudnutím, svěděním a pálením kůže žaludu a předkožky     GYNO-PEVARYL® 150 Combipack, 3 vaginální čípky + krém 15 g - optimální 3 denní léčba vaginálních mykóz a současná léčba partnera (zánětu předkožky žaludu) Použití:   Během tří po sobě jdoucích dní zavádějte jeden čípek hluboko do pochvy, nejlépe večer vleže. Nedojde-li ukončení léčby k vymizení příznaků onemocnění, nebo se stav v průběhu léčby zhoršuje, navštivte lékaře. Zejména za horkého počasí uložte před použitím čípky i krém nejméně na 30 minut do chladničky. Po zavedení čípku do pochvy setrvejte asi 20 minut v poloze vleže na zádech. Vaginální čípek po vložení do pochvy vlivem tělesné teploty změkne a celou plochu sliznice rovnoměrně pokryje. Krém v balení Gyno-Pevaryl 150 Combipack je určen k ošetření poševní oblasti, oblasti konečníku a k léčbě partnera. K ošetření krémem přistupujte vždy současně se zahájením léčby poševními čípky do spotřebování celého balení krému. Léčenou plochu je nutné jednou denně umýt teplou vodou, osušit a pak nanést v tenké vrstvě krém.   Léčba partnera: Před použitím krému (jednou denně) důkladně omyjte žalud a předkožku teplou vodou, osušte a pak naneste v tenké vrstvě krém Gyno-Pevaryl 50, který je součástí přípravku Gyno-Pevaryl 150 Combipack. Léčba by měla trvat ještě jeden týden po vymizení příznaků nebo do úplného spotřebování celého balení krému. V případě úporného svědění, pálení až bolestivosti a přetrvávajících příznaků je nutné navštívit lékaře.   Doporučuje se denní výměna spodního prádla a ručníků.   V případě návratu onemocnění v průběhu šesti měsíců od ukončení první léčby je nezbytná návštěva lékaře. Antimykotikum (přípravek proti plísním) pro vaginální nebo kožní podání. GYNO-PEVARYL® 150, vaginální kuličky a GYNO-PEVARYL® Combipack, vaginální kuličky a krém obsahují ekonazolium-nitrát, látku imidazolového typu účinnou proti kvasinkovým, plísňovým a některým bakteriálním infekcím. Ekonazolium-nitrát potlačuje a zastavuje množení kvasinek a plísní, které mohou vyvolávat onemocnění ženského


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.