Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen G+W Sborník písní v úpravě...2.díl

Knihy naučná literatura

G+W Sborník písní v úpravě...2.díl

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Sborník písní 2 - 62. nej obsahuje skladby ze všech oblastí hudby v úpravě pro zobcovou flétnu, kytaru, housle a zpěv. Všechny skladby jsou v úpravě melodická linka s textem a akordové značky. Seznam skladeb: 1. A já sám 2. A já su synek z Polanky 3. A ja taka dzivočka 4. A vy páni muziganti 5. Andulko šafářova 6. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? G+W Sborník písní v úpravě...2.díl koupíte i tady

Specifikace G+W Sborník písní v úpravě...2.díl

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 73 Kč

Sborník písní 2 - 62. nej obsahuje skladby ze všech oblastí hudby v úpravě pro zobcovou flétnu, kytaru, housle a zpěv. Všechny skladby jsou v úpravě melodická linka s textem a akordové značky. Seznam skladeb: 1. A já sám 2. A já su synek z Polanky 3. A ja taka dzivočka 4. A vy páni muziganti 5. Andulko šafářova 6. Barevný šál 7. Blízko Little Big Hornu 8. Bodaj by vás vy mládenci 9. Co to znamená 10. Čtyři koně ve dvoře 11. Ešče si já pohár vína zaplatím 12. Ha ty svatyj Vavřenečku 13. Ho ho watanay 14. » ... a dál?

Produkt G+W Sborník písní v úpravě...2.díl

G+W Sborník písní v úpravě...2.díl - parametry

Název produktu: G+W Sborník písní v úpravě...2.díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 73 Kč
Maximální cena: 116 Kč
Ušetríte až: 43 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Sborník písní 2 - 62. nej obsahuje skladby ze všech oblastí hudby v úpravě pro zobcovou flétnu, kytaru, housle a zpěv. Všechny skladby jsou v úpravě melodická linka s textem a akordové značky. Seznam skladeb: 1. A já sám 2. A já su synek z Polanky 3. A ja taka dzivočka 4. A vy páni muziganti 5. Andulko šafářova 6. Barevný šál 7. Blízko Little Big Hornu 8. Bodaj by vás vy mládenci 9. Co to znamená 10. Čtyři koně ve dvoře 11. Ešče si já pohár vína zaplatím 12. Ha ty svatyj Vavřenečku 13. Ho ho watanay 14. Honky tonky blues 15. Hromy bijú 16. Chtíc, aby spal 17. Jak jsi krásné, neviňátko 18. Jantarová země 19. Jarmila 20. Já, písnička 21. Ještě je čas 22. Jumbo Jet 23. Kdo má počernú galánku 24. Kysuca, Kysuca 25. Letiště 26. Marjánko, Marjánko 27. Marnivá sestřenice 28. Mojí první múze 29. Muzikanti, co děláte 30. Napiš mi brzy 31. Něco o lásce 32. Papíroví draci 33. Písnička pro Zuzanu 34. Pramínek vlasů 35. Rožnovské hodiny 36. Sbohem, galánečko 37. Severní vítr 38. Sluníčko 39. Tráva neroste 40. Už mně koně vyvádějí 41. Už se ten tálínskej rybník nahání 42. Z jedné strany chvojka 43. Za vodou, za vodou, za vodičkou 44. Zatracenej život 45. Zdálo se mně, má panenko 46. Zelený hájové 47. Zítra sa já vydávat má 62 nejznámějších písniček v úpravě pro 1-2 zobcové flétny.

Doplněno akordovými značkami a textem písní. Obsah: A já sám

A já su synek z Polanky

A ja taka dzivočka

A vy páni muziganti

Andulko šafářova

Barevný šál

Blízko Little Big Hornu

Bodaj by vás vy mládenci

Co to znamená

Čtyři koně ve dvoře

Ešče si já pohár vína zaplatím

Ha ty svatyj Vavřenečku

Ho ho watanay

Honky tonky blues

Hromy bijú

Chtíc, aby spal

Jak jsi krásné, neviňátko

Jantarová země

Jarmila

Já, písnička

Ještě je čas

Jumbo Jet

Kdo má počernú galánku

Kysuca, Kysuca

Letiště

Marjánko, Marjánko

Marnivá sestřenice

Mojí první múze

Muzikanti, co děláte

Napiš mi brzy

Něco o lásce

Papíroví draci

Písnička pro Zuzanu

Pramínek vlasů

Rožnovské hodiny

Sbohem, galánečko

Severní vítr

Sluníčko

Tráva neroste

Už mně koně vyvádějí

Už se ten tálínskej rybník nahání

Z jedné strany chvojka

Za vodou, za vodou, za vodičkou

Zatracenej život

Zdálo se mně, má panenko

Zelený hájové

Zítra sa já vydávat mám

Ztracený ráj SBORNÍK PÍSNÍ v úpravě pro zobcové flétny 2. díl - 48 NEJ Dalších 48 písní pro zobcovou flétnu, doplněno akordovými značkami (Blízko Little Big Hornu, Severní vítr ...). Barevná obálka Marko Čermáka. 64 stran A4, brožované | Notový materiál Notový materiál Kniha: Sborník písní v úpr. 2.díl nv., , G+W, výroba hudeb.nástrojů, Knihy - Populárně naučná pro dospělé - Záliby - Hudba, zpěvníky, příručky Sborník písní v úpravě...2.díl. Sborník písní v úpravě...2.díl od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Zpěvník Sborník známých písní v úpravě pro zobcovou flétnu. Text, noty, akordy. Barevná obálka Marko Čermáka.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.