Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dutiny ústní a trávení » Srovnání cen GUTTALAX 5 mg 20 tablet

Léky na dutiny ústní a trávení

GUTTALAX 5 mg 20 tablet

Hodnocení: 1x
  • 3.5

GUTTALAX je místně působící laxativum, které způsobuje stimulaci peristaltiky (vlnovitý pohyb stěn) tlustého střeva a změkčení stolice. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE GUTTALAX tablety Natrii picosulfas Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8327
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? GUTTALAX 5 mg 20 tablet koupíte i tady

Specifikace GUTTALAX 5 mg 20 tablet

Kategorie Léky na dutiny ústní a trávení
Výrobce BOEHRINGER INGELHEIM
Nejnižší cena 64 Kč

GUTTALAX je místně působící laxativum, které způsobuje stimulaci peristaltiky (vlnovitý pohyb stěn) tlustého střeva a změkčení stolice. ... a dál?

Produkt GUTTALAX 5 mg 20 tablet

GUTTALAX 5 mg 20 tablet - parametry

Název produktu: GUTTALAX 5 mg 20 tablet
Výrobce: BOEHRINGER INGELHEIM
Minimální cena: 64 Kč
Maximální cena: 81 Kč
Ušetríte až: 17 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

GUTTALAX je místně působící laxativum, které způsobuje stimulaci peristaltiky (vlnovitý pohyb stěn) tlustého střeva a změkčení stolice. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE GUTTALAX tablety Natrii picosulfas Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však musíte GUTTALAX užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší během několika dní, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: Co je GUTTALAX a k čemu se používá Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete GUTTALAX užívat Jak se GUTTALAX užívá Možné nežádoucí účinky Jak GUTTALAX uchovávat Další informace 1. CO JE GUTTALAX A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Pikosulfát sodný, léčivá látka přípravku GUTTALAX, patří mezi laxativa (látky s projímavým účinkem). GUTTALAX je místně působící laxativum, které způsobuje stimulaci peristaltiky (vlnovitý pohyb stěn) tlustého střeva a změkčení stolice. GUTTALAX se používá u pacientů trpících zácpou při stavech, kdy je vyžadována podpora vyprazdňování 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE GUTTALAX UŽÍVAT Neužívejte GUTTALAX jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivou látku pikosulfát sodný nebo na kteroukoli další složku přípravku GUTTALAX jestliže trpíte neprůchodností nebo ztíženou průchodností střev při náhlých břišních onemocněních např. zánětu slepého střeva, při akutních zánětlivýchonemocněních střev při závažné dehydrataci (ztráta vody z organismu) při těžkých bolestech břicha spojených s nauzeou (pocit na zvracení) a zvracením – může to být příznak závažného stavu jestliže trpíte vzácnými vrozenými onemocněními, při nichž nemohou být užívány některé pomocné látky (viz bod Důležité informace o některých složkách přípravku GUTTALAX) Zvláštní opatrnosti při použití přípravku GUTTALAX je zapotřebí jestliže potřebujete užívat laxativa denně nebo po delší dobu, kontaktujte svého lékaře, aby vyšetřil příčinu zácpy, dlouhodobé nadměrné užívání může vést k poruchám elektrolytové rovnováhy (rovnováha mezi množstvím vody a minerálů v organismu) a k hypokalemii (nízká hladina draslíku v krvi). Byl hlášen výskyt závratí a mdlob při užívání přípravku GUTTALAX, není však prokázána souvislost s užíváním přípravku. Dostupná data naznačují, že se jedná o stavy spojené s namáhavým tlačením při vyprazdňování stolice nebo stavy spojené s bolestí břicha u zácpy, která vedla k použití projímadla. Děti nesmí užívat laxativa bez porady s lékařem. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Prosím informujte svého lék


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.