Gutta Základna pro Gardentec F4
Gutta Základna pro Gardentec F4

TOP 1 Gutta Základna pro Gardentec F4

80%
od 2 410 Kč

Základna pro zahradní skleníky GUTTA Gardentec F

 

Originální hliníková zvyšovací základna pro zahradní skleníky GARDENTEC F2 až F6. Pro případ, že nechceme  pro skleník budovat  základ  z betonových nebo cihlových dlaždic, použije se pro základ skleníku základna v příslušném rozměru. Tato základna zvýší…

GEOmall Spolehlivý eshop
Za dopravu 198 Kč Skladem
2 696 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Gutta Základna pro Gardentec F4
Výrobce: Gutta
Minimální cena: 2 410 Kč
Maximální cena: 3 898 Kč
Ušetříte až: 1 488 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Hodnocení:
4

Popis produktu

Základna pro zahradní skleníky GUTTA Gardentec F

 

Originální hliníková zvyšovací základna pro zahradní skleníky GARDENTEC F2 až F6. Pro případ, že nechceme  pro skleník budovat  základ  z betonových nebo cihlových dlaždic, použije se pro základ skleníku základna v příslušném rozměru. Tato základna zvýší polykarbonátový skleník GARDENTEC o cca 110 mm. Hliníková základna v zemi nekoroduje narozdíl od běžné pozinkované.

  • Hliníková základna v zemi nekoroduje

 

Parametry produktu

Základna pro zahradní skleníky Gardentec F - GUTTA

Originální hliníková zvyšovací základna pro zahradní skleníky GARDENTEC F4. V případě, že nechceme  budovat  základ  z betonových nebo cihlových dlaždic pro skleník, použije se pro základ skleníku základna v příslušném rozměru. Tato základna zvýší polykarbonátový skleník GARDENTEC o cca 11 cm. Zvyšovací základna je vyrobená z hliníkových profilů, díky čemuž v zemi nekoroduje a plní trvale svou funkci, na rozdíl od běžné pozinkované. Parametry:  Materiál: hliníkový profil Rozměry: 230 x 300 cm Hmotnost: 10 kg Zvýšení skleníku: 11 cm Barva: stříbrná Balení: 1 ks Rozměr balení: 77 x 68 cm   Originální příslušenství pro zahradní skleník typu Gardentec F. Základna vyrobená z hliníkových profilů poslouží pokud nechceme budovat betonové základy skleníku, nebo základy z cihel či dlaždic.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze