Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Gustav Doré, Martin Fibiger, Gottfried August Bürger: Baron Prášil

Knihy pro děti a mládež

Gustav Doré, Martin Fibiger, Gottfried August Bürger: Baron Prášil

Hodnocení: 6x
  • 3.83333

Publikace: Baron Prášil - Gottfried Augus Bürger. „Svět chce být klamán“, říká známé přísloví a kdoví, zda není jeho tvůrcem sám baron Prášil, nekorunovaný král všech lhářů. Tento vážený a urozený muž si byl jistě vědom svého strhujícího vypravěčského umění a květnaté fantasie – ale přiznat, že nemluví pravdu? On, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Gustav Doré, Martin Fibiger, Gottfried August Bürger: Baron Prášil koupíte i tady

Specifikace Gustav Doré, Martin Fibiger, Gottfried August Bürger: Baron Prášil

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 109 Kč

Svět chce být klamán“, říká známé přísloví a kdoví, zda není jeho tvůrcem sám baron Prášil, nekorunovaný král všech lhářů. Tento vážený a urozený muž si by l jistě vědom svého strhujícího vypravěčskéh ... a dál?

Produkt Gustav Doré, Martin Fibiger, Gottfried August Bürger: Baron Prášil

Gustav Doré, Martin Fibiger, Gottfried August Bürger: Baron Prášil - parametry

Název produktu: Gustav Doré, Martin Fibiger, Gottfried August Bürger: Baron Prášil
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 109 Kč
Maximální cena: 264 Kč
Ušetríte až: 155 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.83 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 3.83333
Podrobný popis:

Publikace: Baron Prášil - Gottfried Augus Bürger. „Svět chce být klamán“, říká známé přísloví a kdoví, zda není jeho tvůrcem sám baron Prášil, nekorunovaný král všech lhářů. Tento vážený a urozený muž si byl jistě vědom svého strhujícího vypravěčského umění a květnaté fantasie – ale přiznat, že nemluví pravdu? On, šlechtic a svobodný pán z Münchhausenu, povznesený nad každou kritiku a pochybnost? Vždyť vyprávěl své historky pro vlastní potěšení a tak sebevědomě si vymýšlel nejkrkolomnější příběhy, že vyrazil svým posluchačům doslova dech a nedal jim možnost ani příležitost projevit pochybnosti nebo se dokonce vysmát vypravěčově pravdomluvnosti. Byl-li pan baron z Münchhausenu – český baron Prášil – notorický lhář a šejdíř či jen blouznivý fantasta a rozený řečník, bohužel nevíme, neznali jsme ho. Ale jeho báječné vyprávění s nádhernými obrázky nabízí nové vydání této nesmrtelné knížky. Publikace: Baron Prášil - Gottfried Augus Bürger. Svět chce být klamán, říká známé přísloví a kdoví, zda není jeho tvůrcem sám baron Prášil, nekorunovaný král všech lhářů. Byl-li pan baron z Münchhausenu - česky baron Prášil notorický lhář a šejdíř či jen blouznivý fantasta a rozený řečník, bohužel nevíme. Tak jako Haškův "Dobrý voják Švejk" by nebyl bez Švejkem bez Lady, tak pro dnešního čtenáře, citlivého stejně na obsah i úpravu knihy, přispívá k přitažlivosti a kouzlu historek prolhaného barona stejnou měrou i grafický doprovod Gustava Dobrého, nejpopulárnějšího z romantických ilustrátorů. Gottfried August Bürger; Gustav DoréMillennium Publishing 2010Kniha, čeština, 160 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.