Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Gustav A. Konitzky: Pohádky, legendy a bajky severoamerických Indiánů

Knihy pro děti a mládež

Gustav A. Konitzky: Pohádky, legendy a bajky severoamerických Indiánů

Hodnocení: 6x
  • 4

Publikace: Pohádky, legendy a bajky severoamerických Indiánů - Gustav A. Konitzky. Tato kniha je vytištěna na recyklovaném papíře. Recyklovaný papír obsahuje zbytky staré odpadní papírové hmoty. Takovýto papír není bělen chlórem ani jeho sloučeninami, nejsou do něho přidávány opticky zjasňující prostředky a během ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Pohádky, legendy a bajk..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Gustav A. Konitzky: Pohádky, legendy a bajky severoamerických Indiánů koupíte i tady

Specifikace Gustav A. Konitzky: Pohádky, legendy a bajky severoamerických Indiánů

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 179 Kč

„Pohádky a pověsti jsou jako tažní ptáci, nejsou vázány na žádné místo, putují přes hranice a moře. S pohádkami indiánů tomu není jinak, také ony se linou z mnoha pramenů, překračují hranice kmenů a n ... a dál?

Produkt Gustav A. Konitzky: Pohádky, legendy a bajky severoamerických Indiánů

Gustav A. Konitzky: Pohádky, legendy a bajky severoamerických Indiánů - parametry

Název produktu: Gustav A. Konitzky: Pohádky, legendy a bajky severoamerických Indiánů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 179 Kč
Maximální cena: 224 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Pohádky, legendy a bajky severoamerických Indiánů - Gustav A. Konitzky. Tato kniha je vytištěna na recyklovaném papíře. Recyklovaný papír obsahuje zbytky staré odpadní papírové hmoty. Takovýto papír není bělen chlórem ani jeho sloučeninami, nejsou do něho přidávány opticky zjasňující prostředky a během výroby nejsou používány toxické látky. Computer Press, a.s. si tak dal závazek podnikat způsobem, který zabezpečuje nejen ekonomický rozvoj, ale řeší také zodpovědnost za neustálé zvyšování environmentální a sociální výkonnosti a snižování dopadu na životní prostředí. „Pohádky a pověsti jsou jako tažní ptáci, nejsou vázány na žádné místo, putují přes hranice a moře. S pohádkami indiánů tomu není jinak, také ony se linou z mnoha pramenů, překračují hranice kmenů a nezřídka urazí dalekou cestu.“ Kniha, kterou držíte v rukou, představuje jedinečnou sbírku 60 indiánských pohádek, legend a bajek, v nichž se neobyčejným způsobem, vlastním pouze přírodním národům, prolíná každodenní život severoamerických indiánů s mytickým světem nadpřirozených bytostí, duchů a démonů. V tomto světě pak na sebe mohou nejen zvířata, ale i přírodní živly a jevy brát lidskou podobu, aby sestoupily na zem mezi prosté obyvatele teepee a puebel s úmyslem pomoci, nebo naopak uškodit. Kniha obsahuje: - 60 indiánských pohádek, legend a bajek od 43 severoamerických indiánských kmenů - 150 originálních ilustrací - přehled 43 severoamerických indiánských kmenů se stručným výkladem - mapku Severní Ameriky s vyznačením oblastí rozšíření 43 indiánských kmenů Publikace: Pohádky, legendy a bajky severoamerických Indiánů - Gustav A. Konitzky. Gustav A. KonitzkyCPress 2008Kniha, čeština, 272 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.