Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Homeopatika » Srovnání cen GUNAPREVAC 6 dávek

Homeopatika

GUNAPREVAC 6 dávek cena od 0 Kč

GUNAPREVAC 6 dávek

Hodnocení: 3x
  • 3.5

Homeopatický přípravek bez schválených léčebných indikací PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE GUNAPREVAC Perorální granule Homeopatický přípravek bez schválených léčebných indikací Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, obsahuje pro Vás důležité informace. ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Vždycky máte na vybranou

GUNAPREVAC 6 dávek - parametry

Název produktu: GUNAPREVAC 6 dávek
Výrobce: Guna
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 3 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Homeopatický přípravek bez schválených léčebných indikací PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE GUNAPREVAC Perorální granule Homeopatický přípravek bez schválených léčebných indikací Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, obsahuje pro Vás důležité informace. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek GUNAPREVAC musíte užívat pečlivě podle návodu, aby vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. - Pokud se do 5 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je přípravek GUNAPREVAC a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek GUNAPREVAC užívat 3. Jak se přípravek GUNAPREVAC užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak přípravek GUNAPREVAC uchovávat 6. Obsah balení a další informace 1. CO JE PŘÍPRAVEK GUNAPREVAC A K ČEMU SE POUŽÍVÁ? GUNAPREVAC je homeopatický přípravek. Používejte ho podle rady odborníka na homeopatii. V případě výdeje bez lékařského předpisu přípravek používejte podle návodu k použití, který je uveden na obalu a v bodě 3 této příbalové informace. Pokud se do 5 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK GUNAPREVAC UŽÍVAT Neužívejte přípravek GUNAPREVAC: 2 - jestliže jste alergický(á) na obsažené léčivé látky nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6) Upozornění a opatření Před užitím přípravku GUNAPREVAC se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Pro diabetiky: 1 dávka perorálních granulí obsahuje cca 1g sacharosy (řepného cukru). Pokud vám váš lékař řekl, že nesnášíte některé druhy cukru, poraďte se se svým lékařem, než začnete tento léčivý přípravek užívat. Další léčivé přípravky a přípravek GUNAPREVAC Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval(a) nebo které možná budete užívat. Těhotenství a kojení Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat. Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů Přípravek neovlivňuje pozornost při řízení motorových vozidel či obsluze strojů. 3. JAK SE PŘÍPRAVEK GUNAPREVAC UŽÍVÁ? Perorální podání. Vždy užívejte tento přípravek přesně podle pokynů odborníka na homeopatii. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem Obvykle se užívá: Děti od 2 roků věku a dospělí: 1 dávka granulí každých 6-8 hodin (maximálně 3 dávky denně) až do odeznění pří


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.