Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Guay-Poliquin: Tíha sněhu

Knihy

Guay-Poliquin: Tíha sněhu

Hodnocení: 0x
  • 4

Publikace: Tíha sněhu - Christian Guay-Poliquin. Do blíže neurčené vesnice, snad někde v kanadských lesích, se v blíže neurčeném čase dostane zraněný mladý muž. Lidé jsou od vzdálených měst odříznutí závějemi sněhu, jsou bez elektřiny a docházejí jim zásoby. Přesto se zraněného ujmou a ubytují ho u podivínského ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79445

Jaké má kniha
Tíha sněhu
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Guay-Poliquin: Tíha sněhu

Specifikace Guay-Poliquin: Tíha sněhu

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 214 Kč

Do blíže neurčené vesnice, snad někde v kanadských lesích, se v blíže neurčeném čase dostane zraněný mladý muž. Lidé jsou od vzdálených měst odříznutí závějemi sněhu, jsou bez elektřiny a docházejí ji ... a dál?

Produkt Guay-Poliquin: Tíha sněhu

Guay-Poliquin: Tíha sněhu - parametry

Název produktu: Guay-Poliquin: Tíha sněhu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 214 Kč
Maximální cena: 264 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Tíha sněhu - Christian Guay-Poliquin. Do blíže neurčené vesnice, snad někde v kanadských lesích, se v blíže neurčeném čase dostane zraněný mladý muž. Lidé jsou od vzdálených měst odříznutí závějemi sněhu, jsou bez elektřiny a docházejí jim zásoby. Přesto se zraněného ujmou a ubytují ho u podivínského Matthiase ve srubu nad vsí. Za dodávky potravin a za dřevo na otop se Matthias uvolí o mladíka pečovat. Občasné návštěvy řídnou, ti, kdo mohou, uvězněnou vesnici záhadně opouštějí. Matthias a jeho vnucený spolubydlící tvoří podivné společenství, plné pochopení i podezřívání. Každý má své tajemství, na které téměř bez ustání padá nový a nový sníh, jenž tíží domy i duše… Cena Generálního guvernéra Kanady, 6 dalších významných literárních ocenění. Publikace: Tíha sněhu - Christian Guay-Poliquin.


Přidat recenzi pro Guay-Poliquin: Tíha sněhu

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.