Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Kemping » Srovnání cen GSI Outdoors Glacier Stainless Dualist

Kemping

GSI Outdoors Glacier Stainless Dualist

Hodnocení: 1x
  • 4

Sada kompaktního outdoorového nádobí GSI Glacier Stainless Dualist: je vhodná pro dvě osoby. Nerezový hrnec o obsahu 1,8 l a poklička jsou vyrobené z nezničitelné nerez oceli. Nerez zvyšuje životnost celého systému. Skládací rukojeť zapadne do přesně umístěných zarážek, což je praktické pro přepravu i při vaření. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace GSI Outdoors Glacier Stainless Dualist

Kategorie Kemping
Výrobce GSI Outdoors
Nejnižší cena 1 701 Kč

Sada kompaktního outdoorového nádobí GSI Glacier Stainless Dualist: je vhodná pro dvě osoby. Nerezový hrnec o obsahu 1,8 l a poklička jsou vyrobené z nezničitelné nerez oceli. Nerez zvyšuje životnost celého systému. Skládací rukojeť zapadne do přesně umístěných zarážek, což je praktické pro přepravu i při vaření. Díky zafixování rukojeti při složení není nutno použít obal. Hrnek a miska mají nízko těžiště, proto jsou stabilní. Víčko u hrnečku lze použít jako pítko. Tento hrnek je po obvodu opatřen neoprénovým » ... a dál?

Produkt GSI Outdoors Glacier Stainless Dualist

GSI Outdoors Glacier Stainless Dualist - parametry

Název produktu: GSI Outdoors Glacier Stainless Dualist
Výrobce: GSI Outdoors
Minimální cena: 1 701 Kč
Maximální cena: 1 890 Kč
Ušetríte až: 189 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Sada kompaktního outdoorového nádobí GSI Glacier Stainless Dualist: je vhodná pro dvě osoby. Nerezový hrnec o obsahu 1,8 l a poklička jsou vyrobené z nezničitelné nerez oceli. Nerez zvyšuje životnost celého systému. Skládací rukojeť zapadne do přesně umístěných zarážek, což je praktické pro přepravu i při vaření. Díky zafixování rukojeti při složení není nutno použít obal. Hrnek a miska mají nízko těžiště, proto jsou stabilní. Víčko u hrnečku lze použít jako pítko. Tento hrnek je po obvodu opatřen neoprénovým obalem. Obal celé sady lze použít jako nádobu na vodu nebo jako umyvadlo pro mytí nádobí.Balení obsahuje:  – 1,8 l hrnec  – poklička  – 2
  • 590 ml hrneček s neoprénovým termoobalem a víčkem s pítkem  – 2
  • 590 ml mistička  – 2
  • skládací vidlička/lžíce  – obal na vařič  – umyvadlo/obal na sadu z lepeného materiálu Počet osob: 2 Velikost: 150×162,5×150 mm Tato ultra-čistá a ultra robustní kompaktní souprava pro dva zahrnuje dvě mísy, dvě teleskopické rukojeti, dva izolované hrnky s víčkem, víko se sklopnou pojistnou rukojetí, hrnec a svařovaný vak, který se funguje i jako umyvadlo. 

Robustní víko z nerezové oceli pomáhá zabránit deformaci vašeho hrnce / víka a obsahuje integrované filtrační zařízení. Vhodné pro použití na otevřeném plameni. Sklopná rukojeť na vaření a zajistí celou sadu pro přepravu. Mísa + hrnek s nízkým těžištěm a Sip-It prakticky… Sada nadobí GSI Outdoors Glacier Stainless Dualist pro dva nerezový hrnec s nerez pokličkou pro maximální životnost. Nerez ocel je velmi odolná proti promáčknutí .


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.