GS Dormian Rapid 40 tobolek
GS Dormian Rapid 40 tobolek

TOP 45
GS Dormian Rapid 40 tobolek

od 199 Kč
Doplněk stravy. GS Dormian Rapid jako doplněk stravy obsahuje maximální možné množství účinných látek kozlíku lékařského a vysoké dávky extraktů meduňky, chmele a mučenky. Látky těchto extraktů napomáhají při potížích se spánkem. Díky vyvážené kombinaci všech těchto látek je tak zaručena stabilní účinnost přípravku. Látky obsažené v GS Dormian Rapid nevyvolávají vznik závislosti ani abstinenční příznaky po ukončení užívání. Výhody…
mujlekarnik.cz
Za dopravu 106 Kč Skladem
227 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: GS Dormian Rapid 40 tobolek
Výrobce: GREEN SWAN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 448 Kč
Ušetříte až: 249 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Vlastnosti

Věk: pro dospělé
Forma: kapsle

Popis produktu

Doplněk stravy.

GS Dormian Rapid jako doplněk stravy obsahuje maximální možné množství účinných látek kozlíku lékařského a vysoké dávky extraktů meduňky, chmele a mučenky. Látky těchto extraktů napomáhají při potížích se spánkem. Díky vyvážené kombinaci všech těchto látek je tak zaručena stabilní účinnost přípravku.

Látky obsažené v GS Dormian Rapid nevyvolávají vznik závislosti ani abstinenční příznaky po ukončení užívání.

Výhody přípravku (účinné látky v něm obsažené působí na):

• rychlejší a příjemnější usínání, • klidný a posilující spánek po celou noc, • přirozené probouzení.

Obecná doporučení pro hygienu spánku Pro lepší účinek Vám doporučujeme dodržovat zásady spánkové hygieny:

1. Načasování spánku Každý den vstávejte ve stejnou dobu. Snažte se jít spát každý den ve stejnou dobu. Pravidelný spánkový režim Vám zajistí co možná nejvyšší efektivitu spánku.

2. Zdřímnutí Vyhýbejte se spánku během dne.

3. Lůžko Neuléhejte do postele, pokud nejste ospalí. V případě, že ospalost po ulehnutí vymizí, vstaňte a něčemu se věnujte. V posteli byste neměli pracovat, telefonovat, dívat se na TV, jíst, apod.

4. Kofein Káva, čaj a další nápoje a potraviny obsahující kofein, působí jako stimulancia, která Vás udržují při bdělosti. Proto se vyvarujte požívání kofeinu během 4-6 hodin před spánkem.

5. Alkohol Alkohol urychluje nástup spánku. Mnoho lidí proto pije alkohol, aby vyřešili svůj problém se spánkem. Bohužel, alkohol i v nízkých dávkách narušuje druhou část periody spánku, zvyšuje riziko probuzení. Navíc může vést k závislosti – alkoholismu. Proto tedy konzumace alkoholu není vhodným způsobem pro dosažení kvalitního nočního spánku.

6. Nikotin Cigarety a ostatní nikotinové výrobky působí také povzbudivě, udržují Vás při bdělosti; proto byste se jich měli před spaním a při probuzení ze spánku během noci vyvarovat.

7. Napětí Zvýšené psychické napětí odstraňte vyčerpáním energie – přiměřenou fyzickou aktivitou během dne (pravidelné ranní a odpolední cvičení). Uvolněním většího množství energie zmírníníte agresivitu a často se Vám podaří zvládnout i počínající úzkost.

8. Cvičení Pravidelné cvičení brzy ráno se ukázalo jako velmi účinné pro zlepšení hloubky spánku. Naopak cvičení v průběhu 3-4 hodin před spaním může spánek zhoršit.

9. Těžká jídla Těžká jídla pozdě večer mohou narušit spánek. Na druhé straně, lehká občerstvení nebo jiný rituál, který pravidelně vykonáváme, přispívá k dobrému spánku.

10. Prostředí Místo, kde člověk spí, by mělo být co možná nejpohodlnější. Vyvarujte se extrémních teplot, stejně jako světla a hluku. Pokud Vás ruší tikání budíku nebo pohled na něj, odstraňte ho z okolí lůžka.

Výživová složka V 1 kapsli Kozlík lékařský (standardní extrakt z kořene, valerenová kyselina 0,8 %) 100 mg Meduňka lékařská (extrakt z natě 5:1) 50 mg Chmel otáčivý (stand. extrakt z ši

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.