Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Pohybový aparát » Srovnání cen GS CONDRO forte Comfort 60 tablet

Pohybový aparát

GS CONDRO forte Comfort 60 tablet

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Účinnost:GS Condro FORTE® Comfort obsahuje glukosamin sulfát – nejlépe klinicky ověřenou účinnou látku ze skupiny SYSADOA (symptomaticky pomalu působící látky při osteoartróze), jež je pro své příznivé účinky na kloubní chrupavku ceněna odborníky z celého světa. Účinky glukosamin sulfátu byly potvrzeny více než 20 ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83199
doprava zdarma

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace GS CONDRO forte Comfort 60 tablet

Kategorie Pohybový aparát
Výrobce GREEN SWAN
Nejnižší cena 367 Kč

GS Condro FORTE je dlouhodobě jedničkou na trhu kloubních přípravků. GS Condro FORTE je vyvinuto podle nejnovějších poznatků současné medicíny a farmaceutické technologie, aby Vám přineslo opravdu účinnou péči pro Vaše klouby. ... a dál?

Produkt GS CONDRO forte Comfort 60 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


GS CONDRO forte Comfort 60 tablet - parametry

Název produktu: GS CONDRO forte Comfort 60 tablet
Výrobce: GREEN SWAN
Minimální cena: 367 Kč
Maximální cena: 367 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Účinnost:GS Condro FORTE® Comfort obsahuje glukosamin sulfát – nejlépe klinicky ověřenou účinnou látku ze skupiny SYSADOA (symptomaticky pomalu působící látky při osteoartróze), jež je pro své příznivé účinky na kloubní chrupavku ceněna odborníky z celého světa. Účinky glukosamin sulfátu byly potvrzeny více než 20 klinickými studiemi z poslední doby. Díky svým vlastnostem je doporučován odbornými lékaři EULAR (Evropská liga proti revmatismu) jako nedílná součást komplexní terapie kloubních onemocnění. Tato vysoce účinná látka je v přípravku obsažena ve správné denní dávce 1600 mg denně. Při dlouhodobém užívání: snižuje bolestivost kloubů (snižuje tedy i spotřebu léků proti bolesti, a umožňuje tak omezit jejich nežádoucí účinky);

zlepšuje jejich hybnost;

obnovuje strukturu chrupavky (prokázáno nejlépe u glukosamin sulfátu);

působí protizánětlivě (brzdí aktivitu enzymů poškozující chrupavku). Bezpečnost:GS Condro FORTE® Comfort je přípravek určený pro dlouhodobé užívání, proto splňuje požadavky na vysokou bezpečnost: U glukosamin sulfátu nebyly ve více než 20leté klinické praxi prokázány žádné závažné nežádoucí účinky.

GS Condro FORTE® Comfort neobsahuje žádné neověřené kombinace látek ani žádné neověřené látky.

GS Condro FORTE® Comfort je možné bezpečně kombinovat s léky proti bolesti a zánětu (tzv. nesteroidními antirevmatiky, jako např. ibuprofen, diklofenak atd.).  

Maximální komfort při užívání Pouze 2 tablety denně

Extra snadná polykatelnost tablet díky nové TS2-TABS® Technologii   Účinná složka v 1 tabletě ve 2 tabletách Krystalický glukosamin sufát.2KCl 1061,3 mg 2122,6 mg odpovídá čistému glukosamin sulfátu Clini-Q 800 mg 1600 mg GS Condro Forte je přípravek nové generace určený k dlouhodobé péči o klouby. Glukosamin sulfát je látka tělu vlastní, která je normální součástí kloubní chrupavky a kloubního mazu ve formě tzv. proteoglykanů. Přísun této látky ve formě tablet stimuluje buňky chrupavky k produkci nového kolagenu a proteoglykanu. Tím napomáhá obnově struktury kloubní chrupavky poškozené artrózou. To se po několika týdnech užívání projeví snížením bolestivosti a zlepšením pohyblivosti kloubů. Glukosamin sulfát dále působí protizánětlivě (brzdí aktivitu enzymů poškozujících chrupavku) a zlepšuje ukládání vápníku a fosforu. Tyto dva minerální prvky zajišťují pevnost kostí. Při kloubních obtížích je doporučováno současně užívat přípravek GS MaxEPA s obsahem ω-3-nenasycených mastných kyselin, které blokují účinek látek působících zánět. GS Condro FORTE je speciální kloubní přípravek prospívající kloubům bez ohledu na věk. GS Condro FORTE je vyvinuto podle nejnovějších poznatků současné medicíny a farmaceutické technologie, aby Vám přineslo tu nejlepší účinnou péči pro Vaše klouby. GS Condro Forte Comfort 60 tablet od Green-Swan na www.GigaLekarna.cz za 399 Kč . GS Condro FORTE -Kompletní kúra na jeden měsíc.Ověřená účinnost na klouby!


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.