Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Grünhutová P., Humpolíková P.: Český jazyk - učebnice (4. ročník ZŠ)

Knihy

Grünhutová P., Humpolíková P.: Český jazyk - učebnice (4. ročník ZŠ)

Hodnocení: 1x
  • 4

Poutavá barevná učebnice českého jazyka, která navazuje na koncepci zpracování učebnice 2. a 3. ročníku. Jedním ze základních rysů učebnice je opět motivační příběh skřítků – tentokrát putují v čase a přitom pomáhají dětem osvojit si učivo pravopisu, rozvíjet slovní zásobu a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Grünhutová P., Humpolíková P.: Český jazyk - učebnice (4. ročník ZŠ) koupíte i tady

Specifikace Grünhutová P., Humpolíková P.: Český jazyk - učebnice (4. ročník ZŠ)

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 143 Kč

Poutavá barevná učebnice českého jazyka, která navazuje na koncepci zpracování učebnice 2. a 3. ročníku. Jednou ze základních částí učebnice je postupně se rozvíjející příběh, v němž vystupují pos ... a dál?

Produkt Grünhutová P., Humpolíková P.: Český jazyk - učebnice (4. ročník ZŠ)

Grünhutová P., Humpolíková P.: Český jazyk - učebnice (4. ročník ZŠ) - parametry

Název produktu: Grünhutová P., Humpolíková P.: Český jazyk - učebnice (4. ročník ZŠ)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 143 Kč
Maximální cena: 208 Kč
Ušetríte až: 65 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Poutavá barevná učebnice českého jazyka, která navazuje na koncepci zpracování učebnice 2. a 3. ročníku.

Jedním ze základních rysů učebnice je opět motivační příběh skřítků – tentokrát putují v čase a přitom pomáhají dětem osvojit si učivo pravopisu, rozvíjet slovní zásobu a komunikační dovednosti, získat návyky a dovednosti spojené s psaním textů…

Jednou ze základních částí učebnice je postupně se rozvíjející příběh, v němž vystupují postavy skřítků známých již z učebnice pro 2. a 3. ročník (kouzelník, skřítci a děti).

Učebnice umožňuje osvojení si učiva prostřednictvím zajímavých dobrodružných textů různých forem, žánrů, typů, různého rozsahu a náročnosti, velkého množství různorodých úkolů, zábavných cvičení a názorných i vtipných obrázků.

Koncepce příběhu je následující: Kouzelník, skřítci a děti putují v čase a historii. Děti mají možnost poznat nejen události světových dějin, ale seznamují se i s českými osobnostmi a jejich významnými činny.

Do učebnice byly zařazeny také slohové oddíly, které napomáhají rozvoji komunikačních dovedností, získání základních návyků a dovedností spojených s psaním základních textů (dopis, blahopřání), podporující skupinovou práci, navozují mj. běžné situace, s nimiž se děti tohoto věku mohou setkat (telefonování, pomoc ostatním) a procvičují schopnosti orientovat se v nich, souvisle a plynule se v nich vyjadřovat. Dále formulovat svůj názor, diskutovat, vyhledávat nové informace, zpracovávat je do jisté formy, a v neposlední řadě samozřejmě popisovat a vyprávět, ať již volně nebo dle osnovy.

Učebnice kromě procvičování pravopisu a ostatních součástí uvedených v osnovách, pomáhá rozvíjet i jazykový cit, slovní zásobu (např. díky jazykové hře, objasňování vzniku některých slov, vysvětlování významů slov) a nabízí dětem i učitelům materiál bohatý na zajímavosti a podněty k další práci.

Na konci učebnice jsou zařazeny přehledné tabulky s gramatickými jevy (vzory podstatných jmen, časování sloves, slovesný způsob).

V samém závěru učebnice je vymezená jedna strana projektům, které vychází z jednotlivých motivačních textů. Záleží na kantorech, jakou časovou náročnost projektům vymezí (týdenní, měsíční, čtvrtletní nebo roční) a jakou jejich část pro své záměry použijí.

S doložkou MŠMT.

B5, vázaná, 136 stran Podtitul: učebniceAutor: P. Grünhutová; Lenka Hubeňáková; P. Humpolíková; Vladimír VolfVazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-80-7358-039-1Počet stran: 136Rozměry: 245,0 x 175,0 x 8,0 Autor : Vladimír Volf, P. Humpolíková, P. Grünhutová, Lenka Hubeňáková, Druh sortimentu : Kniha, Český jazyk pro 4. ročník základní školy, Jazyk : Čeština, Počet stran : 136


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.