MENU

Srovnání cen » Jídlo a nápoje » Nealkoholické nápoje » Čaje » Srovnání cen Grešík Divizna květ 30 g

Čaje

Grešík Divizna květ 30 g

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8595122360351

Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 (a zejména s ohledem na nejasnosti v jeho výkladu) nemůžeme jako prodejci u tohoto produktu uvádět žádná Radou neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Původní text uvedený na této stránce tedy pozbyl platnosti. Bohužel ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Grešík Divizna květ 30 g

Specifikace Grešík Divizna květ 30 g

Kategorie Čaje
Výrobce Grešík
Nejnižší cena 38 Kč

... a dál?

Produkt Grešík Divizna květ 30 g

Grešík Divizna květ 30 g - parametry

Název produktu: Grešík Divizna květ 30 g
Výrobce: Grešík
Minimální cena: 38 Kč
Maximální cena: 43 Kč
Ušetríte až: 5 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 (a zejména s ohledem na nejasnosti v jeho výkladu) nemůžeme jako prodejci u tohoto produktu uvádět žádná Radou neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Původní text uvedený na této stránce tedy pozbyl platnosti. Bohužel seznam Radou schválených tvrzení ve vztahu k bylinám není doposud hotov (a zřejmě ještě dlouho nebude), takže Vám zde k této položce nemůžeme nic uvést a můžeme Vás pouze odkázat na volně dostupné zdroje z internetu ... :-( Tato bylina je známa také pod názvy císařská svíce, děvina, devizna, děvizna, divizna obecná, divizna sápovitá, divozel, fousáč, kruželice, křiželice, kuželice, oběračka, obranka, oranka, oraňka, Petrova hůl, pochodňová květina, psí ocas, sluneční hůl, svíce královská, svícen, vlněná květina, volový chvost nebo volský chvost. Verbascum thapsiforme  Sbírá se květ (Flos verbasci)

Účinky : expektorans (usnadňuje odkašlávání), protizánětlivé, uvolňuje křeče a působí močopudně

Použití : při zánětlivých chorobách průdušek spojených s kašlem a při bronchiálním astmatu.                    Látky v droze obsažené se vzájemně doplňují: Sliz vytváří na sliznici horních cest dýchacích ochranný povlak a chrání ji tak před drážděním a vysycháním, saponiny a flavonoidy zvyšují bronchiální sekreci a napomáhají tím rozpouštění hlenů latinský název: Flos verbasci Balení: 30 g


Přidat recenzi pro Grešík Divizna květ 30 g

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.