Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Gregor Adamczyk, Tiziana Bruno: Řeč těla

Knihy naučná literatura

Gregor Adamczyk, Tiziana Bruno: Řeč těla

Hodnocení: 1x
  • 4

Jak rozumět signálům řeči těla a cíleně je používat. Jak svou řečí těla působíte na ostatní? Co si druzí lidé skutečně myslí a jaké jsou jejich opravdové pocity? Jak můžete pomocí držení těla, gest a mimiky ovlivnit svůj protějšek? Jak vycházet s různými typy lidí? To vše a mnohem více se dozvíte v této knížce plné ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Řeč těla
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Gregor Adamczyk, Tiziana Bruno: Řeč těla koupíte i tady

Specifikace Gregor Adamczyk, Tiziana Bruno: Řeč těla

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 199 Kč

Jak svou řečí těla působíte na ostatní? Co si druzí lidé skutečně myslí a jaké jsou jejich opravdové pocity? Jak můžete pomocí držení těla, gest a mimiky ovlivnit svůj protějšek? Jak vycházet s různým ... a dál?

Produkt Gregor Adamczyk, Tiziana Bruno: Řeč těla

Gregor Adamczyk, Tiziana Bruno: Řeč těla - parametry

Název produktu: Gregor Adamczyk, Tiziana Bruno: Řeč těla
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jak rozumět signálům řeči těla a cíleně je používat. Jak svou řečí těla působíte na ostatní? Co si druzí lidé skutečně myslí a jaké jsou jejich opravdové pocity? Jak můžete pomocí držení těla, gest a mimiky ovlivnit svůj protějšek? Jak vycházet s různými typy lidí? To vše a mnohem více se dozvíte v této knížce plné fotografií, praktických rad, příkladů a cvičení. Naučíte se díky ní zvládnout záludnosti neverbální komunikace a využít řeč těla k dosažení svých cílů v různých situacích, například při jednání se spolupracovníky, při prezentaci nebo přijímacím pohovoru. Tato čtivá a poutavá knížka je nepostradatelnou příručkou pro každého komunikujícího člověka. Z obsahu Předmluva 7 O autorech 9 I. část: O řeči těla prakticky Co znamená řeč těla? 11 Bezprostřední řeč 12 Co znamená rozumět řeči těla? 14 Nejčastější otázky týkající se řeči těla 17 Jak rozumět signálům řeči těla 19 Držení těla a styl chůze 20 Mimika 30 Gestikulace 37 Hlas a intonace 49 Status 50 Teritoria 56 Tělesné typy 58 Autentické vystupování - učme se od úspěšných herců 63 Jak ovládnout přiměřený prostor a získat si pozornost 64 Střídání rolí 66 Objasnění motivů a vnitřního postoje 67 Nebojte se emocí 69 Jak cíleně používat řeč těla 71 Přijímací pohovor 72 Mezi šéfem a podřízenými 76 Mezi kolegy 79 Na poradě 84 Při prezentaci 86 Obchody a vyjednávání 93 II. část: Nácvik řeči těla Co vám cvičení přinesou 101 Test: Ohodnoťte sami sebe 102 Jak rozvinout své vnímání 105 O co v praxi jde 106 Aktivizace smyslů 106 Přesvědčujte silou představivosti 112 Jak vnitřní postoj ovlivňuje řeč těla 118 Vědomé vyjadřování emocí 125 Jak rozumět řeči těla a jak ji využívat 127 O co v praxi jde 128 Jak zaujmout přímé a otevřené držení těla 128 Stoj a chůze 138 Mimika a gesta 140 Hlas a tón řeči 144 Jak rozpoznat a měnit status 151 Respektujte teritoria 154 Jak vycházet s lidmi různého tělesného typu 160 Nejdůležitější situace 165 O co v praxi jde 166 Jak na přijímací pohovor 166 Vést a motivovat 167 Spolupráce s kolegy 170 Přesvědčivost při obchodních jednáních 173 Jak úspěšně prezentovat 176 Velký test znalostí 185


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.