MENU

Srovnání cen » Jídlo a nápoje » Nealkoholické nápoje » Káva » Srovnání cen Great Tea Garden Káva Papua New Guinea mletá 100 g

Káva

Great Tea Garden Káva Papua New Guinea mletá 100 g

Hodnocení: 1x
  • 4

Papua Nová Guinea je ostrovní stát, kam se roku 1512 dostali španělští a portugalští mořeplavci. Skládá se z jednoho hlavního ostrovu a několika přilehlých ostrovů. Na většině z nich se nacházejí vyhaslé sopky i činné vulkány. Zdejší sopečná půda je proto přímo dokonalá pro pěstování kávovníků, kterým se tu náramně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Great Tea Garden Káva Papua New Guinea mletá 100 g

Nejlevnější nabídky

Specifikace Great Tea Garden Káva Papua New Guinea mletá 100 g

Kategorie Káva
Výrobce Great Tea Garden
Nejnižší cena 79 Kč

Papua Nová Guinea je ostrovní stát, kam se roku 1512 dostali španělští a portugalští mořeplavci. Skládá se z jednoho hlavního ostrovu a několika přilehlých ostrovů. Na většině z nich se nacházejí vyhaslé sopky i činné vulkány. Zdejší sopečná půda je proto přímo dokonalá pro pěstování kávovníků, kterým se tu náramně daří. Kávovníkové bobule se tu sbírají ručně a jsou pěstovány v nadmořských výškách 1300 až 1900 metrů nad mořem. Protože se většina plantáží nachází uvnitř hustých lesů, doba zrání kávovníkových bobulí » ... a dál?

Produkt Great Tea Garden Káva Papua New Guinea mletá 100 g

Great Tea Garden Káva Papua New Guinea mletá 100 g - parametry

Název produktu: Great Tea Garden Káva Papua New Guinea mletá 100 g
Výrobce: Great Tea Garden
Minimální cena: 79 Kč
Maximální cena: 499 Kč
Ušetríte až: 420 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Papua Nová Guinea je ostrovní stát, kam se roku 1512 dostali španělští a portugalští mořeplavci. Skládá se z jednoho hlavního ostrovu a několika přilehlých ostrovů. Na většině z nich se nacházejí vyhaslé sopky i činné vulkány. Zdejší sopečná půda je proto přímo dokonalá pro pěstování kávovníků, kterým se tu náramně daří. Kávovníkové bobule se tu sbírají ručně a jsou pěstovány v nadmořských výškách 1300 až 1900 metrů nad mořem. Protože se většina plantáží nachází uvnitř hustých lesů, doba zrání kávovníkových bobulí je zde o něco delší než v jiných polohách. Vysoké stromy totiž nepropouští tolik světla. Zdejší zemědělci pro pěstování nepoužívají žádné pesticidy ani stroje, a to nejen kvůli finanční situaci, ale hlavně kvůli složité přepravě těchto věcí přes lesy. Na pěstování kávovníků se tu podílí celkem 35% populace země a až 85% vyprodukované kávy pochází od menších zemědělců.   Čerstvost je pro nás naprostou prioritou

Naše káva rozhodně není z těch, které by dlouhé týdny a měsíce


Přidat recenzi pro Great Tea Garden Káva Papua New Guinea mletá 100 g

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.