MENU

Srovnání cen » Jídlo a nápoje » Nealkoholické nápoje » Káva » Srovnání cen Great Tea Garden Káva Latino Café ® instant 100 g

Káva

Great Tea Garden Káva Latino Café ® instant 100 g

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8595654442426

Rozpustná káva - Latino Café  Pečlivě vybraná kávová zrna pro tuto rozpustnou kávu, Vám dokážou zpříjemnit ráno. Chutí se přibližuje k chuti klasické kávy z naší nabídky, dokonce i přes fakt, že výrobek je "pouze" instantní. Vaše smysly budou mile povzbuzeny.   Příjemné pohlazení po jazykových buňkách ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Great Tea Garden Káva Latino Café ® instant 100 g

Nejlevnější nabídky

Specifikace Great Tea Garden Káva Latino Café ® instant 100 g

Kategorie Káva
Výrobce Great Tea Garden
Nejnižší cena 79 Kč

Pečlivě vybraná kávová zrna pro tuto rozpustnou kávu zančky Latino Café, Vám dokážou zpříjemnit ráno. Chutí se přibližuje k chuti klasické kávy z naší nabídky, dokonce i přes fakt, že výrobek je "pouze" instantní. Vaše smysly budou mile povzbuzeny. Instantní neboli rozpustná káva se vyrábí sušením vyextrahovaných (vyluhovaných) mletých pražených zrn kávovníku. Tento silný kávový extrakt se z velmi vysokých teplot (okolo 100 °C) rychle zchladí na pouhé 4 °C. Právě zchlazení má velký podíl na kvalitě » ... a dál?

Produkt Great Tea Garden Káva Latino Café ® instant 100 g

Great Tea Garden Káva Latino Café ® instant 100 g - parametry

Název produktu: Great Tea Garden Káva Latino Café ® instant 100 g
Výrobce: Great Tea Garden
Minimální cena: 79 Kč
Maximální cena: 499 Kč
Ušetríte až: 420 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rozpustná káva - Latino Café  Pečlivě vybraná kávová zrna pro tuto rozpustnou kávu, Vám dokážou zpříjemnit ráno. Chutí se přibližuje k chuti klasické kávy z naší nabídky, dokonce i přes fakt, že výrobek je "pouze" instantní. Vaše smysly budou mile povzbuzeny.   Příjemné pohlazení po jazykových buňkách s energií navíc v těle. Instantní neboli rozpustná káva se vyrábí sušením vyextrahovaných (vyluhovaných) mletých pražených zrn kávovníku. Tento silný kávový extrakt se z velmi vysokých teplot (okolo 100 °C) rychle zchladí na pouhé 4 °C. Právě zchlazení má velký podíl na kvalitě budoucí instantní kávy. Následuje další zpracovatelský úkon, a tím je sušení. Během sušení mražením se kávový koncentrát zmrazí na teploty až –45 °C. Následně voda obsažená v kávovém koncentrátu zkrystalizuje. Zmrzlý kávový koncentrát se potom rozemele na požadovanou velikost a použitím metody známé jako sublimace jsou led a voda extrahovány ze zmražených granulí. Výsledkem je mražením vysušená instantní káva ve tvaru větších či menších krystalků světle hnědé barvy. Tato metoda zpracování trvá déle než sušení rozprašováním (sprejováním) a je podstatně nákladnější. Nezalévat vroucí vodou! ® patentově chráněná obchodní značka společnosti Great Tea Garden s.r.o. Doporučená příprava kávy Na 1 šálek (250ml) použijte 1-2 lžičky instantní kávy (5-7g) zalijte teplou vodou (90°C) Uchovávejte na suchém, tmavém a chladném místě bez přístupu vzduchu.


Přidat recenzi pro Great Tea Garden Káva Latino Café ® instant 100 g

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.