Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Grant Allen: Android 4

Učebnice/Odborná literatura

Grant Allen: Android 4

Hodnocení: 1x
 • 4

Baví vás programování a máte telefon nebo tablet s Androidem? Nejste spokojeni s nabídkou aplikací a stále hledáte takovou, která by odpovídala vašim představám? Přestaňte hledat a vytvořte si ji sami, není to ani zdaleka tak těžké, jak by se na první pohled mohlo zdát. Ve 49 krátkých kapitolách se postupně seznámíte ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 3.00461
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Android 4
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Grant Allen: Android 4 koupíte i tady

Specifikace Grant Allen: Android 4

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 585 Kč

Kniha - autor Grant Allen, 656 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá. Vytvořte si pro svůj telefon vlastní aplikaci, která bude přesně odpovídat vašim požadavkům. Ve 49 krátkých, přehledných kapitolách se postupně seznámíte s vývojem pro platformu Android. Autor vás naučí používat základní prvky uživatelského rozhraní, vytvářet aplikační logiku a také jak vše propojit ve funkční celek. Probírané postupy jsou univerzální, lze je využít při tvorbě aplikací pro mobilní telefony i tablety. ... a dál?

Produkt Grant Allen: Android 4

Grant Allen: Android 4 - parametry

Název produktu: Grant Allen: Android 4
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 585 Kč
Maximální cena: 790 Kč
Ušetríte až: 205 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:
 • Baví vás programování a máte telefon nebo tablet s Androidem? Nejste spokojeni s nabídkou aplikací a stále hledáte takovou, která by odpovídala vašim představám? Přestaňte hledat a vytvořte si ji sami, není to ani zdaleka tak těžké, jak by se na první pohled mohlo zdát. Ve 49 krátkých kapitolách se postupně seznámíte se základními stavebními prvky, jež vám systém nabízí a které můžete využít při tvorbě aplikace. Použití jednotlivých komponent si vyzkoušíte na jednoduchých, snadno pochopitelných příkladech, abyste poté mohli maximálně využít jejich potenciál při tvorbě vlastního projektu. Probírané postupy jsou univerzální, lze je využít při vývoji aplikace pro telefony i pro tablety. Publikace vás mimo jiné naučí, jak:
 • Pracovat s dostupnými komponentami
 • Začlenit tlačítka a nabídky do layoutu aplikace
 • Využívat různá úložiště souborů
 • Komunikovat s aplikací přes Internet
 • Obsluhovat různá rozlišení obrazovky
 • Zpracovat obsluhu telefonních hovorů
 • Využívat alternativní vývojová prostředí O autorovi: Grant Allen se pohybuje v oblasti IT již více než dvacet let. Aktuálně pracuje pro Google, specializuje se na návrh nadnárodních systémů, často přednáší na konferencích a je také autorem řady úspěšných publikací o databázích. (průvodce programováním mobilních aplikací)Publikace: Android 4-Průvodce programováním mobilních aplikací - Průvodce programováním mobilních aplikací - Grant Allen. Vytvořte si pro svůj telefon vlastní aplikaci, která bude přesně

odpovídat vašim požadavkům. V 49 krátkých, přehledných kapitolách

se postupně seznámíte s vývojem pro platformu Android. Autor vás

naučí používat základní prvky uživatelského rozhraní, vytvářet

aplikační logiku a také to, jak vše propojit ve funkční celek.

Probírané postupy jsou univerzální, lze je využít při tvorbě

aplikací pro mobilní telefony i tablety. Publikace: Android 4-Průvodce programováním mobilních aplikací - Průvodce programováním mobilních aplikací - Grant Allen.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.