Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Gramatika současné francouzštiny

Učebnice/Odborná literatura

Gramatika současné francouzštiny

Hodnocení: 1x
  • 4

Zcela nová autorská gramatika francouzského jazyka, která obsahuje všechny běžné gramatické jevy v přehledné grafické úpravě. Chcete-li se správně vyjadřovat, nestačí vám pouze znát nazpaměť nejrůznější gramatické poučky, ale je třeba je umět uplatnit při vytváření konkrétních vět. Proto autoři ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Gramatika současné francouzštiny koupíte i tady

Specifikace Gramatika současné francouzštiny

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 120 Kč

Nový a zcela původní přehled francouzské gramatiky poskytuje uživateli co nejjasnější přehled o současné anglické gramatice bez přemíry lingvistické teorie a nadbytečných odborných termínů, které neje ... a dál?

Produkt Gramatika současné francouzštiny

Gramatika současné francouzštiny - parametry

Název produktu: Gramatika současné francouzštiny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 120 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 69 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zcela nová autorská gramatika francouzského jazyka, která obsahuje všechny běžné gramatické jevy v přehledné grafické úpravě. Chcete-li se správně vyjadřovat, nestačí vám pouze znát nazpaměť nejrůznější gramatické poučky, ale je třeba je umět uplatnit při vytváření konkrétních vět. Proto autoři obecné výklady omezili na minimum, a naopak se snažili všechna pravidla francouzské mluvnice dokreslit množstvím příkladů, které pečlivě vybírali z tisku či spolehlivých internetových zdrojů tak, aby skutečně odrážely současnou podobu francouzštiny. Při práci vycházeli nejen z moderních příruček, ale také z vlastních zkušeností s výukou jazyka.

Výklad je doplněn o praktické poznámky, které pomáhají k lepšímu pochopení gramatických jevů a k jejich správnému používání. Důraz autoři přitom kladli zejména na ty jevy, které jsou od češtiny dosti odlišné, a jejich zvládnutí způsobuje českým studentům největší potíže. Proto např. o málo používaném passé simple pojednávají pouze stručně, zatímco největší prostor vymezili výkladu o užití členu, o rozdílu v používání imparfait a passé composé či souslednosti časové ap.

Gramatiku ocení jak začínající i pokročilejší studenti, tak vyučující, kteří chtějí mít kdykoli po ruce veškeré důležité informace o francouzské mluvnici.

Obsah gramatiky:

208 stran

21 kapitol a 111 podkapitol

Přehled nepravidelných sloves

Podrobný rejstřík Nový a zcela původní přehled francouzské gramatiky poskytuje uživateli co nejjasnější přehled o současné anglické gramatice bez přemíry lingvistické teorie a nadbytečných odborných termínů, které nejednoho začátečníka nebo i středně pokročilého francouzštináře mohou odradit.

Příručka je určena především těm, kdo se jazyk učí, od začátečníků až po pokročilé studenty, kteří zde jistě najdou i nejednu zajímavost týkající se moderní angličtiny. Kniha je dobrým pomocníkem jak ve škole, tak při samostudiu nebo třeba jen při oprašování dříve získaných vědomostí. Podtitul: s praktickými příklady

Rok vydání­: 2011

Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá

ISBN: 978-80-87471-35-7

Počet stran: 208

Rozměry: 168,0 x 117,0 x 12,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.