Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Gramatika současné angličtiny

Učebnice/Odborná literatura

Gramatika současné angličtiny

Hodnocení: 3x
  • 3.66667

Nový a zcela původní přehled anglické gramatiky poskytuje uživateli co nejjasnější přehled o současné anglické gramatice bez přemíry lingvistické teorie a nadbytečných odborných termínů, které nejednoho začátečníka nebo i středně pokročilého angličtináře mohou odradit. Snahou autorů bylo ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Gramatika současné angl..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Gramatika současné angličtiny koupíte i tady

Specifikace Gramatika současné angličtiny

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 101 Kč

Nový a zcela původní přehled anglické gramatiky poskytuje uživateli co nejjasnější přehled o současné anglické gramatice bez přemíry lingvistické teorie a nadbytečných odborných termínů, které nejedno ... a dál?

Produkt Gramatika současné angličtiny

Gramatika současné angličtiny - parametry

Název produktu: Gramatika současné angličtiny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 101 Kč
Maximální cena: 159 Kč
Ušetríte až: 58 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.67 bodů z 5
Počet hodnocení: 3 x
Hodnocení:
  • 3.66667
Podrobný popis:

Nový a zcela původní přehled anglické gramatiky poskytuje uživateli co nejjasnější přehled o současné anglické gramatice bez přemíry lingvistické teorie a nadbytečných odborných termínů, které nejednoho začátečníka nebo i středně pokročilého angličtináře mohou odradit. Snahou autorů bylo jednotlivé gramatické jevy čtenáři přiblížit především na základě jednoduchých pouček a praktických příkladů tak, aby i uživatel bez hlubšího povědomí o jazyku byl schopen z výkladu pochopit principy tvoření a užívání daného jevu.

Cílem knihy není podat zcela zevrubný a teoreticky dokonalý popis gramatiky, ale pomoci uživateli co nejsnadněji osvojit skutečně užívané gramatické jevy bez toho, aby musel pročíst mnoho stran z teorie jazyka. Každá kapitola je věnována samostatné gramatické kategorii. Obsahuje popis jevu, praktické příklady včetně jejich překladu do češtiny, poznámky upozorňující na výjimky, zajímavosti či hovorové prvky. Najdete zde také stručný přehled rozdílů mezi britskou a americkou angličtinou i seznam nepravidelných sloves.

Příručka je určena především těm, kdo se jazyk učí, od začátečníků až po pokročilé studenty, kteří zde jistě najdou i nejednu zajímavost týkající se moderní angličtiny. Kniha bude dobrým pomocníkem jak ve škole, tak při samostudiu nebo třeba jen při oprašování dříve získaných vědomostí.

Obsah gramatiky:

176 stran

20 kapitol a 95 podkapitol

Přehled rozdílů mezi britskou a americkou angličtinou

Přehled nepravidelných sloves

Podrobný rejstřík


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.