Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Grada Vysušování zdiva - Michael Balík

Knihy

Grada Vysušování zdiva - Michael Balík

Hodnocení: 1x
  • 4

Nabíječka Skylla-TG je plně automatické nabíjecí zařízení pro 24 V baterie napájená střídavým nebo stejnosměrným proudem   Perfektní nabíječka pro různé typy baterií Nabíjecí napětí muže být nastavené přesně podle typu bateriového systému (uzavřený nebo otevřený). Zejména uzavřené bezúdržbové baterie musí být ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Grada Vysušování zdiva - Michael Balík koupíte i tady

Specifikace Grada Vysušování zdiva - Michael Balík

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 6 Kč

Střela Sellier & Bellot ráže .30, diametr .308, hmotnost 150grs/9,70g, typ střely SPCE, kód 2936 (V338972) ... a dál?

Produkt Grada Vysušování zdiva - Michael Balík

Grada Vysušování zdiva - Michael Balík - parametry

Název produktu: Grada Vysušování zdiva - Michael Balík
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 6 Kč
Maximální cena: 43 600 Kč
Ušetríte až: 43 594 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nabíječka Skylla-TG je plně automatické nabíjecí zařízení pro 24 V baterie napájená střídavým nebo stejnosměrným proudem

 

Perfektní nabíječka pro různé typy baterií

Nabíjecí napětí muže být nastavené přesně podle typu bateriového systému (uzavřený nebo otevřený). Zejména uzavřené bezúdržbové baterie musí být nabíjené správným napětím, aby byla zaručena dlouhá životnost. Přebíjení baterie vyústí v nepřiměřené plynování, dojde k porušení uzavřené nádoby bezúdržbové baterie s následným vyschnutím a selháním.

 

Vhodná pro střídavé AC a stejnosměrné DC napájení (AC-DC a DC-DC činnost)

Nabíječka nabízí široký rozsah vstupního napětí 185 - 264 V střídavého proudu a stejně tak 180 – 400 V stejnosměrného proudu. Nabíječka Skylla-TG tak dokáže nabíjet akumulátory střídavým i stejnosměrným proudem.

 

Vizualizace stavu nabíjení

Na předním panelu je pomocí série LED diod indikována aktuální hodnota nabíjecího napětí a proudu. Současně je indikována aktuální fáze nabíjení, případně porucha.

 

Mikroprocesorově řízené nabíjení

Nabíječka Skylla TG obsahuje mikroprocesor, který přesně řídí všechny 3 nabíjecí fáze (rychlé nabíjení, absorpce, udržování). Nabíjení probíhá podle nabíjecí charakteristiky IUoUo s velmi rychlým nabíjením. Nabíječka neustále sleduje napětí na baterii a na základě toho upravuje nabíjecí napětí a proud. Pokud je baterie vybitá, započte rychlé nabíjení (bulk nebo boost) končící při napětí 28,5 V, následuje absorpce (absorption) se zvýšeným napětím a sníženým proudem. Poslední fází je udržování (float) s napětím 26,5 V.

 

Pokud k baterii paralelně připojíme spotřebič, dojde k poklesu napětí. Pokud napětí klesne pod určitou hodnotu, nabíječka přejde do fáze rychlého nabíjení.

 

Inteligentní start

Po zapnutí nabíječky dojde k testování stavu nabití baterie. Pokud je baterie vybitá, nabíječka jí začne nabíjet rychlým nabíjením. Je-li naopak nabitá, přejde přímo do fáze udržování. Nastavením lze zajistit, aby nabíječka vždy začínala rychlým nabíjením bez ohledu na napětí baterie.

 

Použití nabíječky Skylla TG jako zdroj dodávky stejnosměrného proudu

Z důvodu prvotřídně stabilizovaného a vyhlazeného výstupního napětí a v případě, že nejsou k dispozici záložní

baterie nebo rozsáhlé vyrovnávací kondenzátory, může být nabíječka Skylla TG použita pro dodávku stejnosměrného proudu a napětí s přímým napájením spotřebičů.

 

Dva výstupy pro nabíjení 2 bateriových systému

Nabíječka Skylla TG má 2 vzájemně oddělené DC výstupy. Jeden výstup je plnohodnotný s maximálním proudem 100 A, druhý výstup je proudově omezen na hodnotu cca 4 A a má o něco nižší výstupní napětí. Tento je určen pro nabíjení startovací baterie.

 

Zvýšení životnosti baterie: kompenzace teploty

Každá nabíječka Skylla TG se dodává společně s teplotním senzorem. Pokud je instalován, nabíjecí napětí se automaticky snižuje se zvyšující se teplotou baterie. Zapojení s teplotním senzorem se doporučuje zejména pro bezúdržbové baterie a/nebo v případě, kdy se očekávají výrazné změny teploty bater


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.