Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Grada Výchova ke zdraví - Libuše Čeledová, Rostislav Čevela

Učebnice/Odborná literatura

Grada Výchova ke zdraví - Libuše Čeledová, Rostislav Čevela

Hodnocení: 1x
  • 4

Tento přístroj je určen pro odbourávání tuků, formování postavy a relaxaci unaveného svalstva zdravých osob v domácím prostředí, fitness centru apod. mimo zdravotnická zařízení. Přístroj není zdravotnický prostředek a není určen pro pacienty za účelem léčby poruch pohybového aparátu ani jiných onemocnění. Přístroj je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.27273
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Grada Výchova ke zdraví - Libuše Čeledová, Rostislav Čevela koupíte i tady

Specifikace Grada Výchova ke zdraví - Libuše Čeledová, Rostislav Čevela

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 9 Kč

Boilies - rozpustné, okamžitě po vhození do vody se začne rozpouštět a lákat ryby k nástraze, ideální volba pro krátké vycházky, nebo při lovu na feeder. Nástraha od firmy Jet Fish je vyrobena ze směsi, ve které nechybí mléčné proteiny, drcené konopí a atraktory. Všechny tyto suroviny jsou pro ryby magicky přitažlivé. Díky tomuto složení nebude rybám dělat problém ani trávení. Boilie začnou uvolňovat atraktory již po nahození, jelikož část je na povrchu a druhá část je uvnitř. Velké úspěchy slaví i na » ... a dál?

Produkt Grada Výchova ke zdraví - Libuše Čeledová, Rostislav Čevela

Grada Výchova ke zdraví - Libuše Čeledová, Rostislav Čevela - parametry

Název produktu: Grada Výchova ke zdraví - Libuše Čeledová, Rostislav Čevela
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 9 Kč
Maximální cena: 389 Kč
Ušetríte až: 380 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tento přístroj je určen pro odbourávání tuků, formování postavy a relaxaci unaveného svalstva zdravých osob v domácím prostředí, fitness centru apod. mimo zdravotnická zařízení. Přístroj není zdravotnický prostředek a není určen pro pacienty za účelem léčby poruch pohybového aparátu ani jiných onemocnění. Přístroj je vybaven nahříváním pro efektivnější spalování tuků.

Sauna šortky TL-2005G-H nabízejí mnoho výhod tradiční horké sauny, ale mají oproti ní jednu velkou výhodu: teplo sauny si můžete vychutnat u Vás doma! Navíc můžete zaměřit teplo sauny právě na ty části těla, na kterých jej potřebujete nejvíc. Tato přenosná sauna je vhodná pro oblast břicha, pasu, zad a boků. odbourávají tuk z problematických partií (stehna, pozadí)

při dosažení teploty 70°C proniká teplo přímo ke svalům, což udržuje postavu i pokožku v kondici

teplo generuje moderní infračervená technologie

velikostně vhodné pro každého

termo

léčba s funkcí terapie dosahuje ideální teploty v daném okamžiku

potu odolný materiál dobře chrání výrobek

nastavitelné funkce činí masáž mnohem pohodlnější Specifikace

Sauna šortky TL-2005G-H generují teplo společně s úplnou infračervenou terapií, kdy teplota dosahuje 70°C, energie proniká 4 – 7 cm do svalů a rozpouští přebytky tuku. Touto procedurou dosáhnete dokonalé štíhlosti vašeho těla a krásy vaší pokožky. Tyto termo šortky mají nastavitelnou termo-léčbu.

Boxeři, žokejové, toreadoři, fotbalisté a další sportovci užívají saunovací obleky již mnoho let. Tento výrobek je hojně využíván pro odstranění bolesti unavených svalů, pro zeštíhlení postavy, pro zjemnění a zkrášlení pokožky, ale i pro potlačení tvorby celulitidy.

Je důležité používat tyto šortky při pokojové teplotě a neužívat společně se sauna šortkami klimatizaci. Náhlé teplotní změny by totiž nebyly v dané chvíli pro vaše tělo efektivní.

Před tím, než požijete sauna šortky TL-2005G-H ujistěte se, že jste v pohodlné pozici (buď v leže nebo ve stoje). Nicméně, nepoužívejte tyto termo šortky, pokud ležíte na břiše nebo sedíte, protože by to mohlo být příčinou narušení elektrického obvodu. Před tím než sauna šortky použijete, neaplikujte na pokožku žádné krémy, protože při použití sauna šortek jsou póry pokožky zcela otevřeny, a krém by mohl způsobit alergickou reakci. Při používání je doporučeno pití horkých nápojů (např. mléko, čaj, káva), ale zásadně se nedoporučuje pití studených nápojů.

Pro nejlepší výsledek byste měli používat tyto šortky po dobu 50 minut. Sauna šortky se po 50 minutách automaticky vypnou. Perioda používání sauna šortek by neměla být delší než 45 dní nepřetržitě. Chcete-li používat tyto termo šortky po 45 dnech i nadále, počkejte týden a poté můžete začít výrobek zase bez obav používat.

Nepoužívejte Sauna šortky TL-2005G-H bezprostředně po menstruaci.

Technické údaje Napětí : 220 – 240 V / 55 – 60 Hz

Příkon: 65 W

Automatický čas pro vypnutí: 40 minut

Teplotní rozmezí: 35°C – 75°C (nastavitelné) Upozornění Hlavní přívod elektrické energie by měl být zásoben stejn


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.