Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen GRADA Úspory energie v domě

Knihy naučná literatura

GRADA Úspory energie v domě

Hodnocení: 1x
  • 4

Úspory energie v domě: Na to, aby sme šetrili energiou, máme veľa dôvodov. Nemusí ísť v prvej rade vždy o peniaze. Môžeme chcieť napríklad znížiť svoju závislosť na dodávateľovi paliva alebo urobiť niečo pre životné prostredie. Úspory energie sú často spojené s rekonštrukciou domu, takže môžu priniesť aj zvýšenie ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace GRADA Úspory energie v domě

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 125 Kč

Úspory energie v domě: Na to, aby sme šetrili energiou, máme veľa dôvodov. Nemusí ísť v prvej rade vždy o peniaze. Môžeme chcieť napríklad znížiť svoju závislosť na dodávateľovi paliva alebo urobiť ni ... a dál?

Produkt GRADA Úspory energie v domě

GRADA Úspory energie v domě - parametry

Název produktu: GRADA Úspory energie v domě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 132 Kč
Ušetríte až: 7 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Úspory energie v domě: Na to, aby sme šetrili energiou, máme veľa dôvodov. Nemusí ísť v prvej rade vždy o peniaze. Môžeme chcieť napríklad znížiť svoju závislosť na dodávateľovi paliva alebo urobiť niečo pre životné prostredie. Úspory energie sú často spojené s rekonštrukciou domu, takže môžu priniesť aj zvýšenie komfortu alebo úrovne bývania. Pretože však energia nikdy nie je zadarmo, čakáme od úspor energie i úspory finančné. Kniha informuje, ako najlepšie a najefektívnejšie ušetriť za energiu súvisiacu s bývaním v rodinných domoch a bytoch. Autori podrobne analyzujú koľko peňazí stojí vykurovanie, ohrievanie vody, prevádzkovanie domácnosti a pod. pre rôzne typy bytov a domov a navrhujú opatrenia k zníženiu strát. K tomu, abychom šetřili energii, nás může vést mnoho důvodů. Nemusí jít v první řadě vždy o peníze. Můžeme chtít například snížit svou závislost na dodavateli paliva nebo udělat něco pro životní prostředí a své svědomí. Úspory energie jsou dost často spojeny s rekonstrukcí domu, takže mohou přinést i zvýšení komfortu nebo úrovně bydlení. Téměř vždy se také sníží zátěž životního prostředí. Protože však energie nikdy není zadarmo, čekáme od úspor energie i úspory finanční. Tato kniha nám pomůže ujasnit si, co všechno úspory energie obnášejí a přinášejí.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.