MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Grada Únik z průměrnosti

Próza - beletrie

Grada Únik z průměrnosti

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788027101344

Únik z průměrnosti - Pavel Vosoba "Únik z průměrnosti" je pokračováním úspěšného bestselleru "Dokonalý život". Richard Drakin už dávno není znuděný mladý muž, poslušný „produkt“ společnosti, jehož život je řízen zvenčí – politiky, manažery, vědci a jinými „kazateli“. Díky osudovému setkání s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85837
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Grada Únik z průměrnosti

Specifikace Grada Únik z průměrnosti

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 89 Kč

Únik z průměrnosti - Pavel Vosoba "Únik z průměrnosti" je pokračováním úspěšného bestselleru "Dokonalý život". Richard Drakin už dávno není znuděný mladý muž, poslušný „produkt“ společnosti, jehož život je řízen zvenčí – politiky, manažery, vědci a jinými „kazateli“. Díky osudovému setkání s průvodcem a mentorem Johnem ví, že jen on sám je pánem svého života. Vydává se na další cestu poznání, na níž ho tentokrát provází Viktorie, která mu ukáže cestu k duchovní stránce jeho osobnosti.Richardovi » ... a dál?

Produkt Grada Únik z průměrnosti

Grada Únik z průměrnosti - parametry

Název produktu: Grada Únik z průměrnosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 89 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 10 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Únik z průměrnosti - Pavel Vosoba "Únik z průměrnosti" je pokračováním úspěšného bestselleru "Dokonalý život". Richard Drakin už dávno není znuděný mladý muž, poslušný „produkt“ společnosti, jehož život je řízen zvenčí – politiky, manažery, vědci a jinými „kazateli“. Díky osudovému setkání s průvodcem a mentorem Johnem ví, že jen on sám je pánem svého života. Vydává se na další cestu poznání, na níž ho tentokrát provází Viktorie, která mu ukáže cestu k duchovní stránce jeho osobnosti.Richardovi dochází, že všechno poznání směřuje k němu samotnému. Kdo je vlastně ON? Proč je TADY? Jaký to má všechno SMYSL? Nakonec objevuje své skutečné životní poslání, které je mnohem větší, než si dovedl představit…Přečtěte si další strhující příběh, v němž se prolíná současnost s minulostí a jenž opět zavede hrdiny do různých koutů světa, nechá je nahlédnout do tajů života známých i méně známých historických osobností a umožní jim setkání s lidmi, jejichž osudy nakonec ovlivní i jejich životy.Jsme nedokončeným uměleckým dílem a celý život máme na to, abychom jej dokončili. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Rozvoj osobnosti od Grada naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Kniha - autor Pavel Vosoba, 264 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá.


Přidat recenzi pro Grada Únik z průměrnosti

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.