Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen GRADA Umění ve vědě a věda v umění - Metodologická imaginace

Učebnice/Odborná literatura

GRADA Umění ve vědě a věda v umění - Metodologická imaginace cena od 0 Kč

GRADA Umění ve vědě a věda v umění - Metodologická imaginace

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Umění ve vědě a věda v umění - Metodologická imaginace - Miovský Michal, Čermák Ivo, Chrz Vladimír a kolektiv. mění je kreativní aktivitou, k níž je jedinec puzen, činem, kterým je člověk obohacován. Monografie vám alespoň částečně zprostředkovává něco, co obvykle bývá při vnímání uměleckého díla skryto. ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

GRADA Umění ve vědě a věda v umění - Metodologická imaginace - parametry

Název produktu: GRADA Umění ve vědě a věda v umění - Metodologická imaginace
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Umění ve vědě a věda v umění - Metodologická imaginace - Miovský Michal, Čermák Ivo, Chrz Vladimír a kolektiv. mění je kreativní aktivitou, k níž je jedinec puzen, činem, kterým je člověk obohacován. Monografie vám alespoň částečně zprostředkovává něco, co obvykle bývá při vnímání uměleckého díla skryto. Tematické spektrum knihy je však velice široké: na jednom konci začíná výtvarným dílem a psychologií, aby následně pokračovalo přes oblasti tvůrčího procesu, interpretaci díla, práci s filmovým materiálem až po básně. Celé dílo je výsledkem systematické práce několika výzkumných týmů v naší zemi a na Slovensku. Mezi několika pracovišti tak vznikla unikátní vazba prohlubovaná dnes již každoročním setkáváním na platformě česko-slovenské konference. Publikace: Umění ve vědě a věda v umění - Metodologická imaginace - Miovský Michal, Čermák Ivo, Chrz Vladimír a kolektiv.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.