Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen GRADA Recidiva kolorektálního karcinomu - Komplexní přístup z pohledu chirurga

Knihy

GRADA Recidiva kolorektálního karcinomu - Komplexní přístup z pohledu chirurga

Hodnocení: 1x
  • 4

Léčba recidivy kolorektálního karcinomu v posledních letech značně pokročila, ale je nutný komplexní přístup chirurga s onkologem. Autoři čerpají z vlastních zkušeností a zkušeností svého pracoviště, které se dlouhodobě zabývá chirurgickou léčbou pokročilých stadií kolorektálního karcinomu. Kniha pomáhá pochopit ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? GRADA Recidiva kolorektálního karcinomu - Komplexní přístup z pohledu chirurga koupíte i tady

Specifikace GRADA Recidiva kolorektálního karcinomu - Komplexní přístup z pohledu chirurga

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 381 Kč

Bohatě ilustrovaná barevná publikace, která je doplněna DVD s operačními videozáznamy, podává komplexní aktuální informace o možnostech léčby recidivy jednoho z nejčastějších onkologických onemocnění u nás. Kniha pomáhá pochopit význam mezioborové spolupráce, shrnuje současné informace o diagnostice a léčbě zejména z pohledu chirurga zabývajícího se kolorektálním karcinomem. (komplexní přístup z pohledu chirurga) ... a dál?

Produkt GRADA Recidiva kolorektálního karcinomu - Komplexní přístup z pohledu chirurga

GRADA Recidiva kolorektálního karcinomu - Komplexní přístup z pohledu chirurga - parametry

Název produktu: GRADA Recidiva kolorektálního karcinomu - Komplexní přístup z pohledu chirurga
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 381 Kč
Maximální cena: 449 Kč
Ušetríte až: 68 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Léčba recidivy kolorektálního karcinomu v posledních letech značně pokročila, ale je nutný komplexní přístup chirurga s onkologem. Autoři čerpají z vlastních zkušeností a zkušeností svého pracoviště, které se dlouhodobě zabývá chirurgickou léčbou pokročilých stadií kolorektálního karcinomu. Kniha pomáhá pochopit význam mezioborové spolupráce, shrnuje současné informace o diagnostice a léčbě zejména z pohledu chirurga zabývajícího se kolorektálním karcinomem. V neposlední řadě kniha připomíná chirurgům, internistům, onkologům, gastroenterologům a všem, kteří se s nemocnými s kolorektálním karcinomem setkávají, že toto onemocnění i ve fázi recidivy není neovlivnitelné. Krásná barevná publikace s téměř 300 obrázky a schématy a více než 100 grafy a tabulkami je doplněna doprovodným DVD, na které je přesunuta část informací, zejména seznam literatury s možností přímého přístupu na abstrakta citovaných materiálů, a dále jsou zde originální operační videozáznamy. Recidiva kolorektálního karcinomu - Komplexní přístup z pohledu chirurga - Lipská Ludmila, a kolektiv Visokai Vladimír . Bohatě ilustrovaná barevná publikace, která je doplněna DVD s operačními videozáznamy, podává komplexní aktuální informace o možnostech léčby recidivy jednoho z nejčastějších onkologických onemocnění u nás. Kniha pomáhá pochopit význam mezioborové spolupráce, shrnuje současné informace o diagnostice a léčbě zejména z pohledu chirurga zabývajícího se kolorektálním karcinomem. Recidiva kolorektálního karcinomu - Komplexní přístup z pohledu chirurga - Lipská Ludmila, a kolektiv Visokai Vladimír od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.