Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Grada Posilování s náčiním - Helena Jarkovská, Markéta Jarkovská

Knihy

Grada Posilování s náčiním - Helena Jarkovská, Markéta Jarkovská

Hodnocení: 1x
  • 4

Tento jednoduchý, ale přesto skvělý přístroj se zaměřuje na šikmé břišní svaly a na svaly v oblasti trupu - procvičuje zároveň oblast na bocích a břišní svaly. Místo toho, aby procvičoval svaly, které používáte běžně, zaměřuje se na důležité skupiny svalů v oblasti zad, ramen, hrudního koše, paží a boků. Přístroj ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Grada Posilování s náčiním - Helena Jarkovská, Markéta Jarkovská

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 99 Kč

Tento jednoduchý, ale přesto skvělý přístroj se zaměřuje na šikmé břišní svaly a na svaly v oblasti trupu - procvičuje zároveň oblast na bocích a břišní svaly. Místo toho, aby pro ... a dál?

Produkt Grada Posilování s náčiním - Helena Jarkovská, Markéta Jarkovská

Grada Posilování s náčiním - Helena Jarkovská, Markéta Jarkovská - parametry

Název produktu: Grada Posilování s náčiním - Helena Jarkovská, Markéta Jarkovská
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 99 Kč
Maximální cena: 495 Kč
Ušetríte až: 396 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tento jednoduchý, ale přesto skvělý přístroj se zaměřuje na šikmé břišní svaly a na svaly v oblasti trupu - procvičuje zároveň oblast na bocích a břišní svaly. Místo toho, aby procvičoval svaly, které používáte běžně, zaměřuje se na důležité skupiny svalů v oblasti zad, ramen, hrudního koše, paží a boků. Přístroj pomůže každému - mohou na něm cvičit ženy, muži, zkušení sportovci nebo ti, kteří se běžným každodenním cvičením chtějí dostat rychle do formy. Přístroj poskytuje kompletní procvičení trupu, a to pouze jednoduchým pohupováním Vašeho těla tam a zpět.

Tento přístroj a program je zaměřený na zpevnění šikmých břišních svalů, obrysů lidského torza a boji proti tzv. "love handles", neboli madlům lásky, tuku usazenému na bocích a zároveň na zpevnění těla a oblasti břicha. Jett - 050 je jednoduchá cesta jak zpevnit své tělo a změnit svůj pohled na cvičení. Cíle tohoto základního cvičebního programu zahrnují: Proměnu "love handles" ve svaly

Posilnění trupu

Redukce negativních pocitů u napětí v průběhu cvičení Tento program je postaven na dvou základních cvičeních, které se zaměřují na zpevnění břišní části trupu. Základní porozumění principům tohoto programu se počítá řádově na minuty. Když si jednou osvojíte jádro tohoto programu, můžete pak jeho jemnými úpravami dosáhnout také dalších cílů v tvarování Vašeho těla.

Jak s přístrojem zacházet

Vnitřní i vnější šikmé břišní svaly pracují při ohýbání, natahování nebo protáčení trupu jednotně. Když je při ohýbání, natahování nebo otáčení používáte, posilují se.

Atleti využívají ve svém tréninku striktní série sedů a lehů, sklapovaček a podobných cviků, aby si své šikmé břišní svaly vybudovali, protože ví, že koncentrace úsilí na tyto svaly vylepší jejich výkon v každém sportu. Ostatní jednoduše chtějí, aby se tuky v této oblasti proměnily ve svaly.

Přístroj působí na podobnou cílovou oblast, ovšem s vyšší koncentrací na specifické oblasti tak, aby vybudoval tyto šikmé břišní svaly.

"Jádro"

Oblast začínající přibližně v oblasti pupku a táhnoucí se přibližně až do oblasti prsní kosti je označována jako "jádro těla". Zahrnuje také svalstvo, které tvoří tzv. cihličky na břiše.

Tato oblast je motorem Vašeho těla a to, že ji budete hlídat může mít výrazný vliv na celou řadu různých aktivit: například na Váš golfový švih!

Základní cvičení na přístroji posílí tuto oblast a zlepší Vaši fyzičku způsobem, který by jinak vyžadoval mnoho únavných hodin nudných a bolestivých tradičních cviků.

Všeobecné informace a kontrola

Pro výkon fyzické aktivity se používají dva základní postoje, které můžete vidět i v tradičních profesionálních sportech: "Připraven, podřep" - rozkládá váhu rovnoměrně na obě nohy. Tělo je v nízké pozici, ale Vaše páteř a nohy nesou Váš trup. Je to zhruba stejná pozice, ve které se nachází hráč tenisu připravený na odpal.

"Pozice na čtyřech" - tělo je v pozici, která je pro páteř neutrální. Váha těla je rozložena rovnoměrně. Je to pozice ve které se startují závody a je to také první pozice, ve


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.