Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Grada Odložená daň z příjmů - Jana Janoušková

Učebnice/Odborná literatura

Grada Odložená daň z příjmů - Jana Janoušková

Hodnocení: 1x
  • 4

Adaptivní čtyřstupňové nabíjení: rychlé nabíjení – absorpce – udržování - skladování Propracovaný mikroprocesorově řízený battery management, který může být přednastaven na rozdílné typy akumulátorů. Adaptivnost spočívá v automatické optimalizaci nabíjení v závislosti na charakteru využívání akumulátorů.   Správná ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Grada Odložená daň z příjmů - Jana Janoušková koupíte i tady

Specifikace Grada Odložená daň z příjmů - Jana Janoušková

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 135 Kč

MadMax trhačky MFA275 Omotávkové trhačky MADMAX byly vyrobené s cílem maximálně pomáhat a posilovat úchop při těžkých tahových a přítahových cvicích. Oceníte je tak ve chvíli, kdy třeba procvičujete břišní svaly při visu na hrazdě. Velmi vhodné jsou i pro cvičení zad, posílení zadní strany stehen, vzpřimovačů trupu či břicha. Detailní popis: trhačky jsou vyrobené z maximálně neklouzavé tkanice o délce 45 cm z jedné strany jsou trhačky ukončené očkem, z » ... a dál?

Produkt Grada Odložená daň z příjmů - Jana Janoušková

Grada Odložená daň z příjmů - Jana Janoušková - parametry

Název produktu: Grada Odložená daň z příjmů - Jana Janoušková
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 135 Kč
Maximální cena: 13 939 Kč
Ušetríte až: 13 804 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Adaptivní čtyřstupňové nabíjení: rychlé nabíjení – absorpce – udržování - skladování

Propracovaný mikroprocesorově řízený battery management, který může být přednastaven na rozdílné typy akumulátorů. Adaptivnost spočívá v automatické optimalizaci nabíjení v závislosti na charakteru využívání akumulátorů.

 

Správná míra nabíjení: variabilní délka doby absorpčního nabíjení

Při malém odběru energie z baterie je délka absorpční doby zkrácena, aby se zabránilo přebíjení baterie. Při hlubokém vybití dojde automaticky k prodloužení doby absorpčního nabíjení pro kompletní a plnohodnotné nabití.

Možnost nastavení fixní doby absorpce.

 

Zabránění zplyňování elektrolytu: battery safe mode

V případě nabíjení vysokými proudy (požadavek na rychlé nabití baterie) v kombinaci s volitelným vysokým absorpčním napětím dokáže nabíječka Phoenix zabránit poškozování baterie zplyňováním elektrolytu automatickým omezováním míry růstu napětí ve fázi dosažení zplyňovacího napětí.

 

Méně údržby a nežádoucí stárnutí při nepoužívání baterií: režim skladování

Automatická aktivace skladovacího režimu v případě nepoužívání baterie v průběhu 24 hodin. V tomto režimu je sníženo udržovací napětí na 2,2 V/článek (13,2 V u 12 V baterie). Jde o ochranu baterie v zabránění zplyňování a koroze kladných elektrod. Jednou za týden je napětí zvýšeno zpět na úroveň standardního udržovacího napětí. Zvýšeným napětím dojde k vzájemnému vyrovnání jednotlivých článků a zabránění nežádoucí stratifikace elektrolytu a sulfataci.

 

Prodloužení životnosti baterií: teplotní kompenzace

Nabíječka Phoenix je vybavena teplotním senzorem baterie pro odpovídající korekci nabíjecího napětí. Při růstu teploty akumulátorů dojde ke snížení nabíjecího napětí a naopak. Tato funkce je doporučována zejména u bezúdržbových baterií (VRLA), které jsou citlivé na hodnotu napětí a u baterií, kde očekáváme velké výkyvy teplot.

 

Sledování napětí akumulátoru

Nabíječka Phoenix dokáže vykompenzovat úbytek napětí díky vnitřní odporové ztrátě připojovací kabeláže k bateriím. Baterie jsou vždy nabíjeny takovým napětím, jaké potřebují.

 

Nabíjení střídavým i stejnosměrným proudem

Nabíječka nabízí široký rozsah vstupního napětí 90 - 265 V střídavého proudu a stejně tak 90 – 400 V stejnosměrného proudu. Nabíječka Phoenix tak dokáže nabíjet akumulátory střídavým i stejnosměrným proudem.

 

Možnost přímého napojení na zátěž

Nabíječka může být napojena přímo na spotřebiče, které jsou tak napájeny napřímo z nabíječky bez použití akumulátorů.

 

Možnost individuální nastavení pro optimalizaci nabíjecího procesu

Je možno variabilně nastavovat hodnotu absorpčního napětí, udržovacího (float) napětí a nabíjecího proudu podle doporučení výrobce baterií. Nastavení lze provést několika způsoby. Jednak pomocí tlačítek a voltmetru (není součástí dodávky), dále pomocí Kontrolního panelu nabíječek Phoenix (odkaz) (není součástí dodávky) nebo počítačem v kombinaci s MK2-USB rozhraním (odkaz) (není součástí dodávky).

 

Možnost nabíjet až dvě vysokok


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.