Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Grada Fyziologie - Jindřich Mourek

Učebnice/Odborná literatura

Grada Fyziologie - Jindřich Mourek

Hodnocení: 1x
  • 4

Galvanický proud působí ve všech vrstvách pokožky s elektromagnetickým pólem, rozproudí se lymfa, vzniknou vibrace, a za podpůrné činnosti ultrazvuku se uvolní nečistoty a žehličkou se dostávají z těla pryč. Tato galvanická žehlička jako jediná, kromě čištění a vyhlazování pleti také efektivně odbourává podkožní tuk ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Grada Fyziologie - Jindřich Mourek koupíte i tady

Specifikace Grada Fyziologie - Jindřich Mourek

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 65 Kč

Pokud hledáte boilie do chladné jarní vody a chcete si opravdu zachytat, pak toto rozpustné boilie by nemělo chybět v nabídce Vašich nástrah. Boilie bezprostředně po nahození do vody začíná pracovat, pomalu se rozpouští a svou vůní díky jedinečnému ... a dál?

Produkt Grada Fyziologie - Jindřich Mourek

Grada Fyziologie - Jindřich Mourek - parametry

Název produktu: Grada Fyziologie - Jindřich Mourek
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 65 Kč
Maximální cena: 6 390 Kč
Ušetríte až: 6 325 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Galvanický proud působí ve všech vrstvách pokožky s elektromagnetickým pólem, rozproudí se lymfa, vzniknou vibrace, a za podpůrné činnosti ultrazvuku se uvolní nečistoty a žehličkou se dostávají z těla pryč. Tato galvanická žehlička jako jediná, kromě čištění a vyhlazování pleti také efektivně odbourává podkožní tuk a to na základě vysokofrekvenčních ultrazvukových vln, které pronikají hluboko do podkožního tkaniva. Hlavním účelem žehličky je detoxikace, omlazení pokožky a vyhledání vrásek. Silné ultrazvukové vibrace generované na špičce lžičky odstraňují podkožní maz, toxické látky a bakterie. Pokožka se zahřívá, následuje odpaření těchto složek a i díky ultrazvuku žehlička odstraní všechny neduhy pokožky. Pomáhá proti exémům, lupénce a dalším onemocněním kůže. Při aplikaci se rozproudí lymfa, zmírní se podráždění pokožky a zprůchodní se póry až k buňkám. Už po prvním „žehlení“ se tvář očistí od černých teček ucpaných pórů a omladí se. Pro účinné žehlení doporučujeme podpůrné použití čistících gelů a jinou kosmetiku, která transformuje do buněk potřebné látky.

Technické specifikace Model: Golden Spoon SD-070G

Napájení: DC 9 V, 1 000 mA součástí balení

Spotřeba: 5 W

Rozměry: (d × š × v): 26 × 17 × 7 cm

Hmotnost: 400 g

5 stupňů vibrace

Napětí: +7 V ~ +12 V -7 V ~-12V

Frekvence: 1 MHz

Teplota: 40 ° C UPOZORNĚNÍ

Kontraindikace: Kardiostimulátor

Těhotenství

Kovové implantáty

Epilepsie Fyziologie pro studenty zdravotnických oborů je určena všem studentům nelékařských zdravotnických oborů i oborů sociálně-zdravotních, které jsou realizovány na vyšších odborných školách a v bakalářských a magisterských programech vysokých škol. Autor přednášel fyziologii celé řadě generací studentů medicíny a v současné době i studentům jiných oborů. V roce 2003 mu bylo uděleno čestné členství České fyziologické společnosti, která je součástí České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně.ůTato učebnice je šitá „na tělo“ tak, aby přinesla studujícím vše podstatné a důležité, aby ukázala na vazbu s praxí. Studenti musí nabýt přesvědčení, že studium fyziologie není studium teoretické, ale naopak nanejvýš reálné a bezpodmínečně nutné právě pro následující kliniku a praxiů(z předmluvy prof. MUDr. Jindřicha Mourka, DrSc.) Použití:

Výkonné hutnící stroje vhodné především pro hutnění

zemin. Alternativně lze použít i pro hutnění živičných

vrstev nebo zámkové dlažby (především reverzní desky do

250kg). moderní design

vysoký hutnící účinek

ochranný rám

robustní konstrukce

odtlumení rukojeti proti vibracím

pačka plynu zabudovaná do ramena ovládání

plynulé nastavení směru a rychlosti pojezdu

hydraulické ovládání pojezdu

systém automatického odvzdušňování a nastavování

hydraulického okruhu Volitelné příslušenství: skrápění pro… Plnící míček pro psy ROGZ GUMZ, vyrobený z tvzrené gumy, tím je odolný proti rozkousání. Míček se dá jednoduše naplnit psími pochoutkami, díky tomu vzbudíte u svého psa větší zájem o hru.

 

Barevné míčky pro psy ROGZ GUMZ jsou vyrobené z velmi kvalitn


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.