Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen GRADA Business Francais Fráze

Učebnice/Odborná literatura

GRADA Business Francais Fráze

Hodnocení: 1x
  • 4

Business français – Fráze - ustálené slovní obraty, tématické členění, slovíčka - Kozmová Jana, Brouland Pierre. Bezpečné zvládnutí moderní obchodní francouzštiny je dnes jedním z důležitých předpokladů pro dosažení úspěchu v obchodní činnosti a v zaměstnání.Ten, kdo jedná se zahraničními partnery, se musí umět ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? GRADA Business Francais Fráze koupíte i tady

Specifikace GRADA Business Francais Fráze

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 73 Kč

Bezpečné zvládnutí moderní obchodní francouzštiny je dnes jedním z důležitých předpokladů pro dosažení úspěchu v obchodní činnosti a v zaměstnání.Ten, kdo jedná se zahraničními partnery, se musí umět správně a profesionálně vyjadřovat. Tento titul vysvětluje, jak ve francouzštině řídit schůze, nabízet výrobky a služby, hovořit se zákazníky, a přesvědčivě vyřizovat po telefonu veškeré obchodní záležitosti. Všechny důležité odborné termíny a jazykové obraty jsou připraveny k cílenému použití v typických pracovních » ... a dál?

Produkt GRADA Business Francais Fráze

GRADA Business Francais Fráze - parametry

Název produktu: GRADA Business Francais Fráze
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 73 Kč
Maximální cena: 84 Kč
Ušetríte až: 11 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Business français – Fráze - ustálené slovní obraty, tématické členění, slovíčka - Kozmová Jana, Brouland Pierre. Bezpečné zvládnutí moderní obchodní francouzštiny je dnes jedním z důležitých předpokladů pro dosažení úspěchu v obchodní činnosti a v zaměstnání.Ten, kdo jedná se zahraničními partnery, se musí umět správně a profesionálně vyjadřovat. Tento titul vysvětluje, jak ve francouzštině řídit schůze, nabízet výrobky a služby, hovořit se zákazníky, a přesvědčivě vyřizovat po telefonu veškeré obchodní záležitosti. Všechny důležité odborné termíny a jazykové obraty jsou připraveny k cílenému použití v typických pracovních situacích. Business français – Fráze - ustálené slovní obraty, tématické členění, slovíčka - Kozmová Jana, Brouland Pierre od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Francouzština - Zavedené slovní obraty - tematická členění - slovíčka. Kompetentní příručka pro manažerskou praxi a vynikající vysokoškolská učebnice je rozdělena do čtyř základních částí: Management a prostředí, Řídící funkce a organizace (plánování, organizování, kontrolování), Řízení lidí (motivace, vedení, řízení pracovních skupin, komunikace a vyjednávání, řízení lidských zdrojů organizační změny) a Řízení procesů (produkční a operační management, plánování produkce a řízení zásob, řízení informací pro rozhodování). V samostatných kapitolách páté části se autoři zabývají principy podnikání a budováním manažerské kariéry. Text doplňují případové studie. , Druh sortimentu : Kniha, Business Francais Fráze, Jazyk : Francouzština, Počet stran : 176 obraty, slovíčka - GRADA - Jazyk: FR - 176 str. - ISBN: 978-80-247-2354-9 - Kniha


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.