Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Grada Betonujeme svépomocí - Karel Kolář, Pavel Reiterman

Učebnice/Odborná literatura

Grada Betonujeme svépomocí - Karel Kolář, Pavel Reiterman

Hodnocení: 1x
  • 4

Fitiren L-Glutamin 500g Současná legislativa EU nám neumožňuje popisovat všechny účinky tohoto produktu podrobně. Produkt L- Glutamin je prášková aminokyselina vyrobená fermentací ve vysoké kvalitě bez příchutě, barviv, aromat a stabilizátorů. L-Glutamin je neesenciální aminokyselina, která se vyskytuje ve všech na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89762

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Grada Betonujeme svépomocí - Karel Kolář, Pavel Reiterman

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 135 Kč

Chystáte se doma nebo na chatě betonovat? Pak je právě pro vás určena naše publikace. Autoři vás provedou úskalím výběru správného typu betonu vhodného pro stavbu svépomocí. Dozvíte se jak správně vybrat přísady do betonové směsi, jak stanovit objemové zastoupení jednotlivých složek, ale třeba také jak uložit směs do bednění a zajistit optimální prostředí pro tvrdnutí betonu. Mohu i v domácím prostředí vylepšit vlastnosti betonu nějakou přísadou? Jak a čím směs správně mísit? Poradíme si s bedněním? Mám vkládat do » ... a dál?

Produkt Grada Betonujeme svépomocí - Karel Kolář, Pavel Reiterman

Grada Betonujeme svépomocí - Karel Kolář, Pavel Reiterman - parametry

Název produktu: Grada Betonujeme svépomocí - Karel Kolář, Pavel Reiterman
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 135 Kč
Maximální cena: 135 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Fitiren L-Glutamin 500g Současná legislativa EU nám neumožňuje popisovat všechny účinky tohoto produktu podrobně. Produkt L- Glutamin je prášková aminokyselina vyrobená fermentací ve vysoké kvalitě bez příchutě, barviv, aromat a stabilizátorů. L-Glutamin je neesenciální aminokyselina, která se vyskytuje ve všech na bílkoviny bohatých potravinách, jako je červené maso, mléčné výrobky nebo luštěniny. L-Glutamin je nejrozšířenější aminokyselinou v těle, v kosterním svalstvu představuje až 60 % celkového množství aminokyselin. L-Glutamin je důležitou součástí biochemických přeměn v těle jako metabolismus dusíku, glukoneogeneze a v případě intenzivní anaerobní činnosti slouží jako zdroj buněčné energie podobně jako glukóza. Působení L-glutaminu v organismu: L-Glutamin podporuje anabolické pochody, zabraňuje ztrátám svalové hmoty, urychluje regeneraci což přispívá k růstu objemu i síly. Vysoká hladina L-glutaminu chrání ostatní aminokyseliny před jejich degradací (antikatabolický efekt) [1,2]. L-Glutamin je nepostradatelný pro mozkový metabolismus, zvyšuje hladinu krevní glukózy. Dále pak zvyšuje fyzickou odolnost a imunitu [3]. L-Glutamin je v těle vytvářen z kyseliny L-glutamové, při čemž dochází k vázání amoniaku a zajištění dusíkové rovnováhy v organismu. Tělo dokáže tímto způsobem spolu s příjmem ze stravy pokrýt běžnou spotřebu L-glutaminu, v případě fyzického stresu však dochází k jeho nedostatku. Spotřeba L-glutaminu obecně roste během stresových stavů. Maximální celková denní dávka by neměla překročit 20 g (pouze u vrcholových sportovců s váhou vyšší než 100 kg je denní dávka limitována hranicí 40 g) [1]. Pro maximální využití, rozdělte L-glutamin do 2-3 dávek. [1] Suplementy ve výživě, Embleton Thorne, Svět kulturistiky, 1998. [2] Legault Z1, Bagnall N, Kimmerly DS, The Influence of Oral L-Glutamine Supplementation on Muscle Strength Recovery and Soreness Following Unilateral Knee Extension Eccentric Exercise, Int J Sport Nutr Exerc Metab. 2015 Oct;25(5):417-26. [3] Medical Reference Guide. University of Maryland Medical Center. 2011-05-24. Archived from the original on 2013-12-09. Retrieved 2014-03-03 Použití L-glutaminu: zabránění ztrátám svalové hmoty - antikatabolický efekt urychlení regenerace, růstu objemu a síly zvýšení fyzické odolnosti a imunity Doporučené dávkování: Jednorázová běžná dávka činí 3-5 g. L-Glutamin užívejte nejlépe ráno nalačno, 1 hodinu po tréninku a 1-2 hodiny po jídle těsně před spánkem. Neužívejte L-glutamin před tréninkem. Příklad dávkování L-glutaminu je uveden v následující tabulce: Doba Dávka ráno nalačno 3 - 5 g 1 hodinu po tréninku 3 - 5 g před spánkem 3 - 5 g Nutriční informace: ve 100 g v 1 dávce (5 g) Energetická hodnota 398 kcal / 1670 kJ 20 kcal / 84 kJ Bílkoviny min. 98,5 g 4,9 g Sacharidy 0 g 0 g Tuky 0 g 0 g Informace: Neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II nařízení EU 1169/2011. Chystáte se doma nebo na chatě betonovat? Pak je právě pro vás určena naše publikace. Autoři vás provedou úskalím výběru


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.