Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Grada Betonujeme svépomocí - Karel Kolář, Pavel Reiterman

Učebnice/Odborná literatura

Grada Betonujeme svépomocí - Karel Kolář, Pavel Reiterman

Hodnocení: 1x
  • 4

Fitiren L-Glutamin 500g Současná legislativa EU nám neumožňuje popisovat všechny účinky tohoto produktu podrobně. Produkt L- Glutamin je prášková aminokyselina vyrobená fermentací ve vysoké kvalitě bez příchutě, barviv, aromat a stabilizátorů. L-Glutamin je neesenciální aminokyselina, která se vyskytuje ve všech na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Grada Betonujeme svépomocí - Karel Kolář, Pavel Reiterman

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 135 Kč

Fitiren L-Glutamin 500 g Produkt L- Glutamin je prášková aminokyselina vyrobená fermentací ve vysoké kvalitě bez příchutě, barviv, aromat a stabilizátorů. L-Glutamin je neesenciální aminokyselina, která se vyskytuje ve všech na bílkoviny bohatých potravinách, jako je červené maso, mléčné výrobky nebo luštěniny. L-Glutamin je nejrozšířenější aminokyselinou v těle, v kosterním svalstvu představuje až 60 % celkového množství aminokyselin. L-Glutamin je důležitou součástí biochemických přeměn v těle jako » ... a dál?

Produkt Grada Betonujeme svépomocí - Karel Kolář, Pavel Reiterman

Grada Betonujeme svépomocí - Karel Kolář, Pavel Reiterman - parametry

Název produktu: Grada Betonujeme svépomocí - Karel Kolář, Pavel Reiterman
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 135 Kč
Maximální cena: 229 Kč
Ušetríte až: 94 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Fitiren L-Glutamin 500g Současná legislativa EU nám neumožňuje popisovat všechny účinky tohoto produktu podrobně. Produkt L- Glutamin je prášková aminokyselina vyrobená fermentací ve vysoké kvalitě bez příchutě, barviv, aromat a stabilizátorů. L-Glutamin je neesenciální aminokyselina, která se vyskytuje ve všech na bílkoviny bohatých potravinách, jako je červené maso, mléčné výrobky nebo luštěniny. L-Glutamin je nejrozšířenější aminokyselinou v těle, v kosterním svalstvu představuje až 60 % celkového množství aminokyselin. L-Glutamin je důležitou součástí biochemických přeměn v těle jako metabolismus dusíku, glukoneogeneze a v případě intenzivní anaerobní činnosti slouží jako zdroj buněčné energie podobně jako glukóza. Působení L-glutaminu v organismu: L-Glutamin podporuje anabolické pochody, zabraňuje ztrátám svalové hmoty, urychluje regeneraci což přispívá k růstu objemu i síly. Vysoká hladina L-glutaminu chrání ostatní aminokyseliny před jejich degradací (antikatabolický efekt) [1,2]. L-Glutamin je nepostradatelný pro mozkový metabolismus, zvyšuje hladinu krevní glukózy. Dále pak zvyšuje fyzickou odolnost a imunitu [3]. L-Glutamin je v těle vytvářen z kyseliny L-glutamové, při čemž dochází k vázání amoniaku a zajištění dusíkové rovnováhy v organismu. Tělo dokáže tímto způsobem spolu s příjmem ze stravy pokrýt běžnou spotřebu L-glutaminu, v případě fyzického stresu však dochází k jeho nedostatku. Spotřeba L-glutaminu obecně roste během stresových stavů. Maximální celková denní dávka by neměla překročit 20 g (pouze u vrcholových sportovců s váhou vyšší než 100 kg je denní dávka limitována hranicí 40 g) [1]. Pro maximální využití, rozdělte L-glutamin do 2-3 dávek. [1] Suplementy ve výživě, Embleton Thorne, Svět kulturistiky, 1998. [2] Legault Z1, Bagnall N, Kimmerly DS, The Influence of Oral L-Glutamine Supplementation on Muscle Strength Recovery and Soreness Following Unilateral Knee Extension Eccentric Exercise, Int J Sport Nutr Exerc Metab. 2015 Oct;25(5):417-26. [3] Medical Reference Guide. University of Maryland Medical Center. 2011-05-24. Archived from the original on 2013-12-09. Retrieved 2014-03-03 Použití L-glutaminu: zabránění ztrátám svalové hmoty - antikatabolický efekt urychlení regenerace, růstu objemu a síly zvýšení fyzické odolnosti a imunity Doporučené dávkování: Jednorázová běžná dávka činí 3-5 g. L-Glutamin užívejte nejlépe ráno nalačno, 1 hodinu po tréninku a 1-2 hodiny po jídle těsně před spánkem. Neužívejte L-glutamin před tréninkem. Příklad dávkování L-glutaminu je uveden v následující tabulce: Doba Dávka ráno nalačno 3 - 5 g 1 hodinu po tréninku 3 - 5 g před spánkem 3 - 5 g Nutriční informace: ve 100 g v 1 dávce (5 g) Energetická hodnota 398 kcal / 1670 kJ 20 kcal / 84 kJ Bílkoviny min. 98,5 g 4,9 g Sacharidy 0 g 0 g Tuky 0 g 0 g Informace: Neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II nařízení EU 1169/2011. Chystáte se doma nebo na chatě betonovat? Pak je právě pro vás určena naše publikace. Autoři vás provedou úskalím výběru


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.