Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Grada Adobe Premiere Pro 2.0 - praktický průvodce

Knihy

Grada Adobe Premiere Pro 2.0 - praktický průvodce

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Digitální fotografie a digitální video prožívá v prvním desetiletí tohoto století nevídaný rozvoj. Trh je přesycen neuvěřitelným počtem nejrůznějších fotoaparátů a videokamer (kamkordérů). Najdou se zde přístroje pro úplné začátečníky v ceně několika tisíc korun i přístroje pro poloprofesinály v cenové relaci ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79199
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Grada Adobe Premiere Pro 2.0 - praktický průvodce

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 99 Kč

Patříte-li mezi náročnější majitele videokamer, jistě se nespokojíte s pouhým přehráním svého záznamu nebo zkopírováním na videokazetu, ale budete chtít využít svého záznamu pro vznik mnohem dokonalejšího díla - sestříhaného videa, doplněného hudbou, titulky, komentáři či efekty, to celé pak jistě budete chtít vybavit meníčkem a vypálit na DVD. To vše vám umožní velmi populární a skvělý program Adobe Premiere Pro v zatím poslední verzi 2.0 a pokud si přitom vezmete k ruce našeho průvodce, pak neztratíte ani minutu » ... a dál?

Produkt Grada Adobe Premiere Pro 2.0 - praktický průvodce

Grada Adobe Premiere Pro 2.0 - praktický průvodce - parametry

Název produktu: Grada Adobe Premiere Pro 2.0 - praktický průvodce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 99 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Digitální fotografie a digitální video prožívá v prvním desetiletí tohoto století nevídaný rozvoj. Trh je přesycen neuvěřitelným počtem nejrůznějších fotoaparátů a videokamer (kamkordérů). Najdou se zde přístroje pro úplné začátečníky v ceně několika tisíc korun i přístroje pro poloprofesinály v cenové relaci několika desítek tisíc korun. Tuto knihu budou jistě vyhledávat náročnější majitelé videokamer, kteří se nespokojí s pouhým přehráním svého záznamu na televizní obrazovce nebo jednoduchým kopírováním na kazetu VHS. Tím, že kdokoli natočí jakýkoli videozáznam, vytvoří podklad pro mnohem dokonalejší dílo, kterým je sestříhané video, doplněné hudbou, přechody, titulky, komentářem, efekty. K tomu je ovšem potřeba mít doma celý střihačský pult, jímž se ovšem stává obyčejný osobní počítač a v něm nainstalovaný střihový program. Existují programy šířené jako freeware (zdarma), existují levné a špatné programy, právě tak jako levné a poměrně dobré, ale jistě nedokonalé. Až přijdete všemi těmito

stadii, jistě nakonec sáhnete po dobrém poloprofesionálním programu. Tím programem je Adobe Premiere Pro. Nebudu zde v úvodu vyprávět, co vše tento program dovede a jaké jsou jeho výhody. pokud jste se pro nákup této knihy rozhodli, patrně už svůj program znáte, navíc vše vyplyne z další četby. Úkolem této knihy je seznámit čtenáře se základem práce s tímto programem, a to od prvních kroků (instalace a spuštění), přes vytvoření jednoduchých filmů až po takřka plné všech možností programu (využití efektů ke korekci obrazu a zvuku, doplnění titulků, nahrávání vlastního komentáře atd.). Tato kniha je určena pro každého, kdo chce doma, ve škole, zájmovém kroužku nebo i v zaměstnání editovat videozáznam. Čtenář této knihy by měl mít alespoň základní ponětí o práci s počítačem – měl by umět počítač spustit a vypnout, spouštět programy, pracovat s klávesnicí a myší. To stačí, pokyny k ostatním činnostem získá při vlastní četbě. Předpokládá se ovšem, že čtenář má k dispozici vlastní videokameru a že je dostatečně

zběhlý v postupech při natáčení videa. Program Adobe Premiere Pro totiž není určen pro naprosté začátečníky, kteří si teprve včera koupili videokameru a své první pokusy by chtěli hned stříhat pomocí takto náročného programu. Těm doporučujeme, aby nejprve získali v práci s videokamerou kratší praxi, eventuálně se pokusili o střih videa na některém jednodušším programu, a teprve potom přistoupili k práci s tímto náročným profesionálním programem a tedy i s touto knihou.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.