Gorenje Essential BO737E24XG nerez
Gorenje Essential BO737E24XG nerez

Gorenje Essential BO737E24XG nerez

80% 1x
od 7 990 Kč
Gorenje BO737E24XG, nerez

Vestavná trouba Gorenje BO737E24XG vám pomůže v kuchyni vytvářet malé i velké zázraky. Pokrmy z ní budou krásně šťavnaté uvnitř, a zároveň perfektně křupavé zvenčí. Pyšní se XXL objemem o velikosti 71 l, díky čemuž v ní najednou připravíte jídlo pro celou rodinu. Navíc máte možnost péct až na 5 úrovních současně, aniž by docházelo k míchání chutí a vůní. Speciální tvar HomeMade Plus a technologie MultiFlow 360° se…

Alza.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 399 Kč Skladem
7 990 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Gorenje Essential BO737E24XG nerez
Výrobce: GORENJE
Minimální cena: 7 990 Kč
Maximální cena: 7 990 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
4

Popis produktu

Gorenje BO737E24XG, nerez

Vestavná trouba Gorenje BO737E24XG vám pomůže v kuchyni vytvářet malé i velké zázraky. Pokrmy z ní budou krásně šťavnaté uvnitř, a zároveň perfektně křupavé zvenčí. Pyšní se XXL objemem o velikosti 71 l, díky čemuž v ní najednou připravíte jídlo pro celou rodinu. Navíc máte možnost péct až na 5 úrovních současně, aniž by docházelo k míchání chutí a vůní. Speciální tvar HomeMade Plus a technologie MultiFlow 360° se starají o rovnoměrnou cirkulaci vzduchu.

Užitečné a moderní technologie

Za zmínku stojí především systém DynamiCooling+, který pečuje o bezpečné ochlazení exteriéru trouby. Pravidelné čištění vám usnadní funkce AquaClean a díky technologii TouchFree nebudou na povrchu zůstávat otisky vašich prstů. Pečicí trouba se navíc mimořádně rychle nahřívá.

 

Klíčové vlastnosti:
  • Tvar HomeMade Plus napodobující tradiční pece na dřevo
  • Energetická třída A
  • XXL vnitřní prostor - objem 71 l, možnost pečení na 5 úrovních
  • Funkce AquaClean pro snadné čištění
  • Systém DynamiCooling+ pro efektivní chlazení
  • Nerezový povrch s technologií TouchFree

 

Mimořádně velký objem vám umožní najednou připravit spoustu dobrot. 

 

Oválný tvar trouby

Prostorná trouba se pyšní speciálním tvarem HomeMade Plus, který napodobuje tradiční pece na dřevo. Kolem pečeného jídla je zajištěna optimální cirkulace vzduchu, a pokrmy jsou proto krásně šťavnaté uvnitř a křupavé zvenčí. Použitá dynamika proudění vzduchu se postará o profesionální propečení pokrmů na jedné nebo více úrovních zároveň. 

 

Tiché zavírání dvířek

Spotřebič disponuje technologií GentleClose, která zajišťuje lehké a tiché zavírání dvířek - stačí se jich jen jemně dotknout. 

 

Snadné a pohodlné čištění

Funkce AquaClean vám pomůže s rychlým a jednoduchým čištěním trouby. Stačí jen nalít půl litru vody do pekáče a zapnout funkci AquaClean na 30 minut. Veškerá mastnota a zapečené skvrny se díky síle páry změkčí, a zbytek jen setřete utěrkou.

 

 

Pečení až na 5 úrovních najednou

Spotřebič kombinuje HomeMade Plus tvar trouby a technologii MultiFlow 360°, díky čemuž můžete připravovat jídla až na 5 úrovních zároveň. Inteligentní distribuce vzduchu zajistí, že se jednotlivé chutě a vůně nebudou vzájemně míchat. 

 

 

Mimořádně odolný a hladký povrch

Pečicí trouba je zhotovena z vysoce odolného a pevného materiálu SilverMatte, který snese i extrémní teploty při pyrolytickém čištění. Troj

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze