Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Gordon Williamson: Ponorky německého válečného námořnictva 1939-45 - 2. díl

Knihy naučná literatura

Gordon Williamson: Ponorky německého válečného námořnictva 1939-45 - 2. díl

Hodnocení: 1x
  • 4

Ponorky německého válečného námořnictva 1939–45 – 2. díl - Gordon Williamson. I tento svazek věnovaný německým ponorkám z období druhé světové války nabídne čtenáři podrobný popis vývoje této zbraně, jak se ubíral od porážky Císařského námořnictva přes zákaz výroby ponorek v Německu, zakotvený ve Versaillské smlouvy, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83794

Jaké má kniha
Ponorky německého váleč..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Gordon Williamson: Ponorky německého válečného námořnictva 1939-45 - 2. díl koupíte i tady

Specifikace Gordon Williamson: Ponorky německého válečného námořnictva 1939-45 - 2. díl

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 76 Kč

Publikace: Ponorky německého válečného námořnictva 1939–45 - Typ I, II, VII a XIV - Williamson Gordon. I tento svazek věnovaný německým ponorkám z období druhé světové války nabídne čtenáři podrobný popis vývoje této zbraně, jak se ubíral od porážky Císařského námořnictva přes zákaz výroby ponorek v Německu, zakotvený ve Versaillské smlouvy, a jejich tajný vývoj prostřednictvím "krycí" firmy v Nizozemsku až k vyvrcholení tohoto procesu, kterým se v roce 1935 stalo vytvoření první ponorkové flotily. V » ... a dál?

Produkt Gordon Williamson: Ponorky německého válečného námořnictva 1939-45 - 2. díl

Gordon Williamson: Ponorky německého válečného námořnictva 1939-45 - 2. díl - parametry

Název produktu: Gordon Williamson: Ponorky německého válečného námořnictva 1939-45 - 2. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 76 Kč
Maximální cena: 155 Kč
Ušetríte až: 79 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ponorky německého válečného námořnictva 1939–45 – 2. díl - Gordon Williamson. I tento svazek věnovaný německým ponorkám z období druhé světové války nabídne čtenáři podrobný popis vývoje této zbraně, jak se ubíral od porážky Císařského námořnictva přes zákaz výroby ponorek v Německu, zakotvený ve Versaillské smlouvy, a jejich tajný vývoj prostřednictvím "krycí" firmy v Nizozemsku až k vyvrcholení tohoto procesu, kterým se v roce 1935 stalo vytvoření první ponorkové flotily. V pasáži, věnované historii bojového nasazení ponorek, jsou zmíněny příklady lodí typu VII A, VII B, VII D, VII E a VII F, hlavní pozornost se však soustřeďuje na hlavní a nejrozšířenější typ VII C. Zájemce o tento druh zbraně zde nalezne srovnání se standardními spojeneckými ponorkami a zmínky o přednostech i slabinách německých lodí, jakož i taktice vedení ponorkové války. Ponorky německého válečného námořnictva 1939–45 – 2. díl - Gordon Williamson od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Anotace: Kniha poutavě líčí vývoj ponorek pro potřeby Kriegsmarine, jejich postupné zdokonalování od pouhých ponorných člunů s malým akčním rádiem a primitivním vnitřním uspořádáním až po skutečné ponorky, které vydržely dlouho pod hladinou, pluly dostatečně rychle, byly vybaveny patřičnou výzbrojí a pro spojenecké konvoje se staly skutečným nebezpečím. Cesta k těmto vyspělým ponorkám byla však příliš složitá a naštěstí pro spojence byly nasazeny příliš pozdě.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.