Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Glen Matten, Aidan Goggins: Lži o zdraví - Jak dosáhnout výjimečného zdraví

Učebnice/Odborná literatura

Glen Matten, Aidan Goggins: Lži o zdraví - Jak dosáhnout výjimečného zdraví

Hodnocení: 5x
  • 4

Kniha Lži o zdraví je průvodce zdravím pro každého, koho už nebaví neustále se měnící informace o negativech či pozitivech vajíček, margarínu, červeného masa nebo vegetariánské stravy. Dva mladí britští vědci odhalují pravdu o potřebách zdravého lidského těla, kterou se nám snaží farmaceutický průmysl za pomoci médií ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Glen Matten, Aidan Goggins: Lži o zdraví - Jak dosáhnout výjimečného zdraví koupíte i tady

Specifikace Glen Matten, Aidan Goggins: Lži o zdraví - Jak dosáhnout výjimečného zdraví

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 193 Kč

Dva mladí britští vědci odhalují pravdu o potřebách zdravého lidského těla, kterou se nám snaží farmaceutický průmysl za pomoci médií zatajit. Kniha si klade za cíl vyvrátit řadu lží, mýtů a omylů týkajících se péče o zdraví a předložit čtenářům vědecky podložené údaje o tom, jaká je skutečná pravda. Dozvíme se tak mnoho užitečných informací o falešné slávě antioxidantů, o prospěšnosti selenu, o zbytečnosti valné většiny potravinových doplňků, o významu slunce a vitamínu D a mnoha dalších tématech zdravé výživy. » ... a dál?

Produkt Glen Matten, Aidan Goggins: Lži o zdraví - Jak dosáhnout výjimečného zdraví

Glen Matten, Aidan Goggins: Lži o zdraví - Jak dosáhnout výjimečného zdraví - parametry

Název produktu: Glen Matten, Aidan Goggins: Lži o zdraví - Jak dosáhnout výjimečného zdraví
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 193 Kč
Maximální cena: 298 Kč
Ušetríte až: 105 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha Lži o zdraví je průvodce zdravím pro každého, koho už nebaví neustále se měnící informace o negativech či pozitivech vajíček, margarínu, červeného masa nebo vegetariánské stravy.

Dva mladí britští vědci odhalují pravdu o potřebách zdravého lidského těla, kterou se nám snaží farmaceutický průmysl za pomoci médií zatajit. Kniha si klade za cíl vyvrátit řadu lží, mýtů a omylů týkajících se péče o zdraví a předložit čtenářům vědecky podložené údaje o tom, jaká je skutečná pravda. Celý text je velmi poutavý. Nabízí jak hojné citace vědeckých výzkumů s pečlivým poznámkovým aparátem, tak i přehledná shrnutí vhodná pro laického čtenáře.

Publikace poslouží jako kompletní příručka péče o zdraví ve 21. století. Předkládá pravdivou zprávu o vědeckém poznání v oblasti zdravé výživy, ale nabízí také podrobný přehled potravin, výživových doplňků a změn životního stylu, jež jsou nezbytné pro dosažení a udržení celkového zdraví. Popis Úryvek z úvodu:

Kniha Lži o zdraví se snaží být ve vztahu ke svým čtenářům nanejvýš poctivá a přímočará. Má totiž jeden prostý cíl: dopomoci vám k lepšímu zdraví. Koneckonců dobré zdraví je přece to, co v dnešní technologicky vyspělé společnosti všichni očekáváme. Problém je ale v tom, že jsme tuto nejcennější z hodnot vložili do špatných rukou. Konečným výsledkem je, že vzkazy a doporučení, které dostáváme, jsou deformované a chybné, takže naše zdraví spíše oslabují, místo aby jej posilovaly. (...)

A to nás přivádí k tomu, odkud se vlastně vzal onen nápad napsat tuto knihu. Na poli vědy o zdraví jsou neustále publikovány nové a nové závažné výzkumy. Není ale vždycky snadné jejich výsledky interpretovat a často tak může být velmi obtížné složit si z jednotlivých střípků skládačky celkový obrázek. Je zde ovšem jeden aspekt, který nás velmi zasáhl. Velká část těchto skutečně důležitých vědeckých poznatků se totiž vzápětí ztratí v oné bezedné "černé díře" akademického světa. Hovoříme zde o informacích, jež mohou opravdu radikálně ovlivnit vaše zdraví a rozhodnout o tom, zda budete v pořádku anebo vás zasáhne nemoc. Tyto zásadní poznatky buď zůstávají pohřbeny pod horou jiných anebo se ztratí - jak se říká - kdesi "v překladu".Tím chceme říci, že se o nich sice doslechnete, ale skrze zkreslený filtr médií, samozvaných zdravotních guruů nebo potravinářského či farmaceutického průmyslu, takže ve chvíli, kdy se k vám příslušné sdělení dostane, bude již zdeformované k nepoznání.

My tuto dosavadní praxi právem pokládáme doslova za výsměch zdravému rozumu, a proto jsme vydali tuto knihu, v níž jsme shromáždili přesvědčivé a vzrušující poznatky pocházející z akademických výzkumů, abychom se s vámi o ně mohli podělit v jejich čisté, nefalšované podobě. (...)

Veškeré informace, které potřebujete, jsou zde, na dosah vaší ruky. Pokud chcete mít dobré zdraví, pak stačí jen po něm sáhnout a je vaše. A přesně o tom je naše kniha Lži o zdraví. Slouží jako moderní průvodce skutečným zdravím a odpovídá potřebám 21. století.

Počet stran: 332

Rozměr


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.