Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Gisela Leonie Teschke: Pět tibeťanů v praxi

Knihy

Gisela Leonie Teschke: Pět tibeťanů v praxi

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Autor : Gisela Leonie Teschke, Populární cvičení pěti Tibeťanů buduje vnější i vnitřní zdatnost, vede k novému, hlubšímu a uvědomělému prožívání tělesné reality, díky němuž lze měnit život ve všech jeho podobách. Pět tibetských cviků je mnohem víc než zdravotní gymnastika, neboť dokáže oživovat a uvádět do harmonie ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Gisela Leonie Teschke: Pět tibeťanů v praxi koupíte i tady

Specifikace Gisela Leonie Teschke: Pět tibeťanů v praxi

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 173 Kč

Pět tibeťanů nás činí zdatnými uvnitř i navenek. Vedou k novému, hlubšímu a uvědomělému prožívání naší tělesné reality a to mění náš život. Zakoušíme víc pohody, jsme zdravější a máme větší radost ze života. Těchto pět cviků je víc než jen cvičení. Harmonizují a oživují tělo i ducha. Pět cviků má, navzdory jejich zdánlivé jednoduchosti, všezahrnující celostní působení, na každou buňku těla, na každou šlachu, kost, orgán. Pozdvihují ducha a duši dávají křídla, otevírají a osvobozují srdce, jsou prostředkem, kterým » ... a dál?

Produkt Gisela Leonie Teschke: Pět tibeťanů v praxi

Gisela Leonie Teschke: Pět tibeťanů v praxi - parametry

Název produktu: Gisela Leonie Teschke: Pět tibeťanů v praxi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 173 Kč
Maximální cena: 245 Kč
Ušetríte až: 72 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Autor : Gisela Leonie Teschke, Populární cvičení pěti Tibeťanů buduje vnější i vnitřní zdatnost, vede k novému, hlubšímu a uvědomělému prožívání tělesné reality, díky němuž lze měnit život ve všech jeho podobách. Pět tibetských cviků je mnohem víc než zdravotní gymnastika, neboť dokáže oživovat a uvádět do harmonie tělo i ducha. Pokud jednou pochopíte podstatu těchto cvičení, naplní vás vnitřním pokojem, který všechny negativní myšlenky, starosti a obavy odsune do pozadí. Možná poprvé v životě pochopíte, jak se lze oprostit od každodenních záležitostí, které až do této chvíle otupovaly váš život. Pro mnoho lidí byl počátek cvičení pěti Tibeťanů začátkem uvědomělého přístupu k životu, který s sebou přinesl dalekosáhlé změny a obnovu. Stejný je případ i autorky této knihy, která v ní shrnula své praktické zkušenosti načerpané v profesi odborné zdravotnice a kosmetičky. Moto této publikace, které ocení především ženy, zní: Krása přirozeně vyvěrá z nitra. Skutečnou krásu člověka nemůže zajistit plastická operace ani drastická dieta; klíčem je tělesná vitalita a psychická pohoda. Vedle celé řady doporučení pro zdravý způsob života předkládá autorka i množství kosmetických tipů, jak správně pečovat o pokožku, jak ji regenerovat a čistit, jak bojovat s celulitidou a jak přistupovat ke svému tělu i okolí. Proč je cvičení pěti Tibeťanů tak ceněné a dnes tolik populární? Je to především fakt, že navzdory zdánlivé jednoduchosti působí na každý orgán, kost šlachu a buňku. Autorka jeho další přínos shrnula poetičtějšími slovy následovně: – pozdvihuje ducha a duši propůjčují křídla – otevírá a osvobozují srdce – je prostředkem vedoucím k pramenům života – pomáhá nalézt svou vlastní Cestu Druh sortimentu : Kniha, Pět tibeťanů v praxi, Jazyk : Čeština, Počet stran : 196 Pět tibeťanů nás činí zdatnými uvnitř i navenek. Vedou k novému, hlubšímu a uvědomělému prožívání naší tělesné reality a to mění náš život. Zakoušíme víc pohody, jsme zdravější a máme větší radost ze života. Těchto pět cviků je víc než jen cvičení. Harmonizují a oživují tělo i ducha. Pět cviků má, navzdory jejich zdánlivé jednoduchosti, všezahrnující celostní působení, na každou buňku těla, na každou šlachu, kost, orgán. Pozdvihují ducha a duši dávají křídla, otevírají a osvobozují srdce, jsou prostředkem, kterým dosahujeme pramene našeho života. Publikace: PĚT TIBEŤANŮ V PRAXI - Gisela Leonie Teschke. Gisela Leonie Teschke. Pět Tibeťanů je systém cvičení, která jsou

minimálně časově náročná, přesto však pronikavě zvýší vaši fyzickou

sílu a obratnost, stejně jako duševní schopnosti. Pravidelné

cvičení pomáhá od svalového napětí a stresu, zlepšuje dýchání a

trávení. Tato kniha je rozšířený rituál tajných cvičení pro zdraví,

energii a osobní sílu. Publikace: PĚT TIBEŤANŮ V PRAXI - Gisela Leonie Teschke.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.