Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Gisela Leonie Teschke: Pět tibeťanů v praxi

Knihy

Gisela Leonie Teschke: Pět tibeťanů v praxi

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Autor : Gisela Leonie Teschke, Populární cvičení pěti Tibeťanů buduje vnější i vnitřní zdatnost, vede k novému, hlubšímu a uvědomělému prožívání tělesné reality, díky němuž lze měnit život ve všech jeho podobách. Pět tibetských cviků je mnohem víc než zdravotní gymnastika, neboť dokáže oživovat a uvádět do harmonie ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85526

Jaké má kniha
Pět Tibeťanů v praxi
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Gisela Leonie Teschke: Pět tibeťanů v praxi

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 172 Kč

Pět Tibeťanů nás činí zdatnými uvnitř i navenek. Vedou k novému, hlubšímu a uvědomělému prožívání naší tělesné reality a to mění náš život. Zakoušíme víc pohody, jsme zdravější a máme větší radost ze života. Pět cviků je víc než jen tělesné cvičení. Harmonizují a oživují tělo i ducha. Pokud jednou pochopíte podstatu tohoto cvičení, stanou se pro vás něčím víc, než jen fitness. Při vytrvlém provádění se ve vás rozhostí pokoj, po kterém jste možná už dlouho marně toužili. Tato kniha vám pomůže pochopit podstatu » ... a dál?

Produkt Gisela Leonie Teschke: Pět tibeťanů v praxi

Gisela Leonie Teschke: Pět tibeťanů v praxi - parametry

Název produktu: Gisela Leonie Teschke: Pět tibeťanů v praxi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 172 Kč
Maximální cena: 245 Kč
Ušetríte až: 73 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Autor : Gisela Leonie Teschke, Populární cvičení pěti Tibeťanů buduje vnější i vnitřní zdatnost, vede k novému, hlubšímu a uvědomělému prožívání tělesné reality, díky němuž lze měnit život ve všech jeho podobách. Pět tibetských cviků je mnohem víc než zdravotní gymnastika, neboť dokáže oživovat a uvádět do harmonie tělo i ducha. Pokud jednou pochopíte podstatu těchto cvičení, naplní vás vnitřním pokojem, který všechny negativní myšlenky, starosti a obavy odsune do pozadí. Možná poprvé v životě pochopíte, jak se lze oprostit od každodenních záležitostí, které až do této chvíle otupovaly váš život. Pro mnoho lidí byl počátek cvičení pěti Tibeťanů začátkem uvědomělého přístupu k životu, který s sebou přinesl dalekosáhlé změny a obnovu. Stejný je případ i autorky této knihy, která v ní shrnula své praktické zkušenosti načerpané v profesi odborné zdravotnice a kosmetičky. Moto této publikace, které ocení především ženy, zní: Krása přirozeně vyvěrá z nitra. Skutečnou krásu člověka nemůže zajistit plastická operace ani drastická dieta; klíčem je tělesná vitalita a psychická pohoda. Vedle celé řady doporučení pro zdravý způsob života předkládá autorka i množství kosmetických tipů, jak správně pečovat o pokožku, jak ji regenerovat a čistit, jak bojovat s celulitidou a jak přistupovat ke svému tělu i okolí. Proč je cvičení pěti Tibeťanů tak ceněné a dnes tolik populární? Je to především fakt, že navzdory zdánlivé jednoduchosti působí na každý orgán, kost šlachu a buňku. Autorka jeho další přínos shrnula poetičtějšími slovy následovně: – pozdvihuje ducha a duši propůjčují křídla – otevírá a osvobozují srdce – je prostředkem vedoucím k pramenům života – pomáhá nalézt svou vlastní Cestu Druh sortimentu : Kniha, Pět tibeťanů v praxi, Jazyk : Čeština, Počet stran : 196 Pět tibeťanů nás činí zdatnými uvnitř i navenek. Vedou k novému, hlubšímu a uvědomělému prožívání naší tělesné reality a to mění náš život. Zakoušíme víc pohody, jsme zdravější a máme větší radost ze života. Těchto pět cviků je víc než jen cvičení. Harmonizují a oživují tělo i ducha. Pět cviků má, navzdory jejich zdánlivé jednoduchosti, všezahrnující celostní působení, na každou buňku těla, na každou šlachu, kost, orgán. Pozdvihují ducha a duši dávají křídla, otevírají a osvobozují srdce, jsou prostředkem, kterým dosahujeme pramene našeho života. Publikace: PĚT TIBEŤANŮ V PRAXI - Gisela Leonie Teschke. Gisela Leonie Teschke. Pět Tibeťanů je systém cvičení, která jsou

minimálně časově náročná, přesto však pronikavě zvýší vaši fyzickou

sílu a obratnost, stejně jako duševní schopnosti. Pravidelné

cvičení pomáhá od svalového napětí a stresu, zlepšuje dýchání a

trávení. Tato kniha je rozšířený rituál tajných cvičení pro zdraví,

energii a osobní sílu. Publikace: PĚT TIBEŤANŮ V PRAXI - Gisela Leonie Teschke.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.