Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Girader Jacky: Panorama 2 pracovní sešit

Učebnice/Odborná literatura

Girader Jacky: Panorama 2 pracovní sešit

Hodnocení: 1x
  • 4

Pracovní sešit k učebnici Panorama 2. Panorama je sada učebnic, která vznikla na základě zkušeností učitelů z celého světa a díky dlouhodobé spolupráci s nimi. Metoda je určena hlavně pro střední školy, je vhodná i pro skupinovou výuku dospělých studentů jazykových škol. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Girader Jacky: Panorama 2 pracovní sešit

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 125 Kč

Pracovní sešit k učebnici Panorama 2. Panorama je sada učebnic, která vznikla na základě zkušeností učitelů z celého světa a díky dlouhodobé spolupráci s nimi. Metoda je určena hlavně pro střední školy, je vhodná i pro skupinovou výuku dospělých studentů jazykových škol. Panorama se zaměřuje na zvládnutí všech oblastí jazyka. Slovní zásoba a mluvený projev jsou probírány prostřednictvím unité „Histoire“, což jsou drobné příběhy a situace z každodenního života. Části » ... a dál?

Produkt Girader Jacky: Panorama 2 pracovní sešit

Girader Jacky: Panorama 2 pracovní sešit - parametry

Název produktu: Girader Jacky: Panorama 2 pracovní sešit
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 206 Kč
Ušetríte až: 81 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pracovní sešit k učebnici Panorama 2.

Panorama je sada učebnic, která vznikla na základě zkušeností učitelů z celého světa a díky dlouhodobé spolupráci s nimi. Metoda je určena hlavně pro střední školy, je vhodná i pro skupinovou výuku dospělých studentů jazykových škol.

Panorama se zaměřuje na zvládnutí všech oblastí jazyka. Slovní zásoba a mluvený projev jsou probírány prostřednictvím unité „Histoire“, což jsou drobné příběhy a situace z každodenního života. Části „Projet“ nabízí širokou škálu textů a dokumentů pro rozšíření slovní zásoby a získání znalosti frankofonního prostředí.

Učebnice obsahují přehledné tabulky slovní zásoby a gramatiky, cvičení jednak podporují analytické myšlení u studentů, aby sami dokázali pochopit fungování francouzského jazyka. Existují zde ale i aktivity, které slouží k zautomatizování určitých gramatických a větných struktur.

Obsah učebnic Panorama se snaží studenty aktivně do hodiny zapojit pomocí cvičení na mluvený a psaný projev – diskuse, rozhovory, projekty apod. Publikace: PANORAMA 2 CAHIER D´EXERCICES - Cridlig Jean-Marie;CRIDLIG, J.;Girardet Jacky;GIRARDET, J.;M.. Méthode de français pour grands adolescents et adultes sur 3

niveaux Chaque niveau comprend : Un livre de l'élve, Un cahier

d'exercices, Un livre du professeur, Des cassettes audio, Une

vidéo, Un fichier d'évaluation, Et pour l'élve : Un double CD audio

ou deux cassettes audio. Publikace: PANORAMA 2 CAHIER D´EXERCICES - Cridlig Jean-Marie;CRIDLIG, J.;Girardet Jacky;GIRARDET, J.;M.. Panorama 2 cahier d´exercices - Jacky Girardet, Jean-Marie Cridlig tyřdílný francouzský kurz pro střední a jazykové školy. - pracovní sešit z kategorie Knihy | Učebnice | Cizí jazyky | Francouzský jazyk od naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.