Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Giovanni Civardi: Kreslíme postavu - Jak zobrazit postavy v běžných situacích

Knihy naučná literatura

Giovanni Civardi: Kreslíme postavu - Jak zobrazit postavy v běžných situacích

Hodnocení: 1x
  • 4

Kreslíme postavu - Jak zobrazit postavy v běžných situacích - Giovanni Civardi. Na uměleckých školách, akademiích i v soukromých malířských či sochařských ateliérech byla figurální kresba podle skutečnosti vždy považována za nezbytný základní prvek. V tomto sešitě, podobně jako v ostatních ze stejné vydavatelské ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88187
skladem

Jaké má kniha
Kreslíme postavu - Jak ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Giovanni Civardi: Kreslíme postavu - Jak zobrazit postavy v běžných situacích koupíte i tady

Specifikace Giovanni Civardi: Kreslíme postavu - Jak zobrazit postavy v běžných situacích

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 48 Kč

Na uměleckých školách, akademiích i v soukromých malířských či sochařských ateliérech byla figurální kresba podle skutečnosti vždy považována za nezbytný základní prvek. V tomto sešitě, podobně jako v ostatních ze stejné vydavatelské rady, jsme se snažili rozdělit do krátkých kapitol některé ze základních principu kresby postavy. Doufáme, že vás tato knížka naučí, jak začít s pozorováním lidského těla tak, aby se pro vás stalo námětem pro procvičování jeho kresby "objektivním" způsobem a realisticky » ... a dál?

Produkt Giovanni Civardi: Kreslíme postavu - Jak zobrazit postavy v běžných situacích

Giovanni Civardi: Kreslíme postavu - Jak zobrazit postavy v běžných situacích - parametry

Název produktu: Giovanni Civardi: Kreslíme postavu - Jak zobrazit postavy v běžných situacích
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 48 Kč
Maximální cena: 66 Kč
Ušetríte až: 18 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kreslíme postavu - Jak zobrazit postavy v běžných situacích - Giovanni Civardi. Na uměleckých školách, akademiích i v soukromých malířských či sochařských ateliérech byla figurální kresba podle skutečnosti vždy považována za nezbytný základní prvek. V tomto sešitě, podobně jako v ostatních ze stejné vydavatelské rady, jsme se snažili rozdělit do krátkých kapitol některé ze základních principu kresby postavy. Doufáme, že vás tato knížka naučí, jak začít s pozorováním lidského těla tak, aby se pro vás stalo námětem pro procvičování jeho kresby "objektivním" způsobem a realisticky věrohodně, později s čím dál vetší nezávislostí a svobodou osobního stylu. Kreslíme postavu - Jak zobrazit postavy v běžných situacích - Giovanni Civardi od nakladatelství Svojtka & Co. s. r. o. v kategorii | Hobby | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.