Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na nervovou soustavu » Srovnání cen Gingio tablety 40 mg 100 tablet

Léky na nervovou soustavu

Gingio tablety 40 mg 100 tablet

Hodnocení: 15x
  • 4

GINGIO TABLETY GINGIO TABLETY potahované tablety Ginkgo bilobae extractum siccum normatum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Gingio tablety 40 mg 100 tablet koupíte i tady

Specifikace Gingio tablety 40 mg 100 tablet

Kategorie Léky na nervovou soustavu
Výrobce SALUTAS
Nejnižší cena 169 Kč

Přípravek se používá k léčbě příznaků lehkých poruch mozkových funkcí, jako jsou poruchy paměti, snížená schopnost soustředění, deprese, závratě, hučení v uších a bolesti hlavy, které vedou ke snížení duševních schopností jedince. ... a dál?

Produkt Gingio tablety 40 mg 100 tablet

Gingio tablety 40 mg 100 tablet - parametry

Název produktu: Gingio tablety 40 mg 100 tablet
Výrobce: SALUTAS
Minimální cena: 169 Kč
Maximální cena: 309 Kč
Ušetríte až: 140 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 15 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

GINGIO TABLETY GINGIO TABLETY potahované tablety Ginkgo bilobae extractum siccum normatum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.

Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.

Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. - Pokud se nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Co naleznete v této příbalové informaci 1. Co je přípravek Gingio tablety a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Gingio tablety užívat 3. Jak se přípravek Gingio tablety užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak přípravek Gingio tablety uchovávat 6. Obsah balení a další informace 1. Co je přípravek Gingio tablety a k čemu se používá Gingio tablety je fytofarmakum, lék vyvolávající rozšíření cév, antidementivum (lék proti úbytku duševních funkcí a schopností), nootropikum (lék zlepšující funkci mozku a jeho metabolismus) v potahovaných tabletách k perorálnímu podání. Přípravek Gingio tablety je určen k léčbě příznaků při některých poruchách prokrvení mozku a končetin. Přípravek se používá k léčbě příznaků lehkých poruch mozkových funkcí, jako jsou poruchy paměti, snížená schopnost soustředění, deprese, závratě, hučení v uších a bolesti hlavy, které vedou ke snížení duševních schopností jedince. Užívání přípravku vede k jejich celkovému zlepšení. Přípravek je určen především pro pacienty, jejichž poruchy jsou vyvolány degenerativními nebo cévními změnami anebo kombinací obou forem. Dále lze na doporučení lékaře přípravek použít při zužování končetinových tepen (při tzv. periferní arteriální okluzívní chorobě periferních artérií), a to ve stadiu I až II podle Fontaina (se střídavými stavy kulhání pro bolest v nohou po ujití určité vzdálenosti). V těchto případech spolu s fyzikální terapií, zejména s tréninkem chůze, přípravek může prodloužit délku trasy, kterou pacient ujde bez bolesti. 2 Dále je přípravek možno užívat při závratích, hučení v uších, ať již cévního původu nebo vyvolaných změnami ve vyšším věku. 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Gingio tablety užívat Neužívejte přípravek Gingio tablety - Přípravek Gingio tablety nesmíte užívat, pokud je Vám známo, že trpíte přecitlivělostí vůči výtažku z jinanu anebo vůči kterékoli jiné složce přípravku. - Přípravek neužívejte v těhotenství. Upozornění a opatření Před užitím přípravku Gingio tablety se poraďte se svým lékařem nebo lékarníkem. Depresivní rozlady anebo častý výskyt závratí a hučení v uších jsou poruchy zásadně vyžadující objasnění příčiny. Přípravek Gingio ta


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.